Preglednica športnih prenosov v živo

Preglednica športnih prenosov v živo

Moderators: komar, komar, komar

User avatar
komar
Posts: 382
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, do 40 Mbps/1 Mbps, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Preglednica športnih prenosov v živo

Post by komar » 11 Aug 2012, 09:53

――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 25. 03. ob 18.30 SK 2, 5, 6 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/8-finala: Krajinović vs. Federer)
PON 25. 03. ob 20.45 SK 1 KVAL Portugalska : Srbija (skupina B)
PON 25. 03. ob 20.45 SK 3 KVAL Črna gora : Anglija (skupina A)
PON 25. 03. ob 20.45 SK 4 KVAL Francija : Islandija (skupina H)
PON 25. 03. ob 20.45 SK 5 KVAL Andora : Albanija (skupina H)
PON 25. 03. ob 20.45 SK 6 KVAL Kosovo : Bolgarija (skupina A)
PON 25. 03. ob 20.45 np KVAL Luksemburg : Ukrajina (skupina B)
PON 25. 03. ob 21.00 SK 2 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/8-finala: V. Williams vs. Halep)
PON 25. 03. ob 23.00 SK 2, 5, 6 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/8-finala: Cicipas vs. Mayer)
TOR 26. 03. ob 00.30 SK 2, 5, 6 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/8-finala: Tiafoe vs. Ferrer)
TOR 26. 03. ob 02.00 SK 2, 5, 6 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/8-finala: Putinčeva vs. Ka. Pliškova)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 26. 03. NB 17.00 SK 2, 5 ATP1000 / WTApm Miami (1/8-finala ATP oz. 1/4-finale WTA; na SK 5 ni prenosa od 20.45 do 22.45)
TOR 26. 03. ob 18.00 SK 1 KVAL Armenija : Finska (skupina J)
TOR 26. 03. ob 20.45 SK 1 KVAL Bosna in Hercegovina : Grčija (skupina J)
TOR 26. 03. ob 20.45 SK 3 PRIJ Češka : Brazilija
TOR 26. 03. ob 20.45 SK 4 KVAL Norveška : Švedska (skupina F)
TOR 26. 03. ob 20.45 SK 5 KVAL Švica : Danska (skupina D)
TOR 26. 03. ob 20.45 SK 6 KVAL Malta : Španija (skupina F)
TOR 26. 03. ob 20.45 RAI1 KVAL Italija : Liechtenstein (skupina J)
TOR 26. 03. ob 20.45 np KVAL Irska : Gruzija (skupina D)
TOR 26. 03. ob 20.45 np KVAL Romunija : Ferski otoki (skupina F)
SRE 27. 03. NB 00.30 SK 2, 5 ATP1000 / WTApm Miami (1/8-finala ATP oz. 1/4-finale WTA)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 27. 03. NB 18.00 SK 1 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/4-finale WTA)
SRE 27. 03. NB 20.00 SK 1 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/4-finale ATP)
ČET 28. 03. NB 00.00 SK 1 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/4-finale WTA)
ČET 28. 03. NB 02.00 SK 1 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/4-finale ATP)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 28. 03. NB 18.00 SK 1 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/2-finale WTA)
ČET 28. 03. NB 20.00 SK 1 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/4-finale ATP)
PET 29. 03. NB 00.00 SK 2 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/4-finale ATP)
PET 29. 03. NB 02.00 SK 2 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/2-finale WTA)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 29. 03. ob 09.50 ŠTV1 AUS1 Brisbane Roar : Sydney
PET 29. 03. NB 18.00 SK 1 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/2-finale ATP)
PET 29. 03. ob 20.30 EUR2 NEM1 1899 Hoffenheim : Bayer 04 Leverkusen (27/34)
PET 29. 03. ob 20.30 ŠTV1 ITA1 Chievo Verona : Cagliari (29/38)
PET 29. 03. ob 20.45 ŠTV2 FRA1 Rennes : Lyon (30/38)
PET 29. 03. ob 20.45 ŠTV3 ŠKO1 Livingston : Hibernian
PET 29. 03. ob 21.00 SK 1 ANG1 West Bromwich Albion : Birmingham City (39/46; 67/41 točk)
PET 29. 03. ob 21.00 SK 4 ŠPA1 Girona : Athletic Bilbao (29/38)
SOB 30. 03. NB 00.00 SK 1 ATP1000 / WTApm Miami (1x 1/2-finale ATP)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Vse, kar je rdeče obarvano spodaj ali zgoraj, je neažurirano, vsaj vprašljivo glede prenosa, pomanjkljivo ali kako drugače nezanesljivo!

ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 30. 03. ob 12.00 ŠTV1 AUS1 Perth Glory : Melbourne Victory
SOB 30. 03. ob 13.00 SK ŠPA1 Getafe : Leganes (29/38)
SOB 30. 03. ob 13.30 SK ANG1 Fulham : Manchester City (32/38)
SOB 30. 03. ob 14.45 SLO2 SLO1 Domžale : Olimpija Ljubljana (24/36)
SOB 30. 03. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Udinese : Genoa (29/38)
SOB 30. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 Borussia Dortmund : VfL Wolfsburg (27/34)
SOB 30. 03. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Brighton & Hove Albion : Southampton (32/38)
SOB 30. 03. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Burnley : Wolverhampton Wanderers (32/38)
SOB 30. 03. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Crystal Palace : Huddersfield Town (32/38)
SOB 30. 03. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Leicester City : AFC Bournemouth (32/38)
SOB 30. 03. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Manchester United : Watford (32/38)
SOB 30. 03. ob 16.15 SK ŠPA1 Barcelona : Espanyol (29/38)
SOB 30. 03. ob 17.00 SLO1 Maribor : Celje (24/36)
SOB 30. 03. ob 18.00 ŠTV1 ITA1 Juventus : Empoli (29/38)
SOB 30. 03. ob 18.30 EUR2 NEM1 RB Leipzig : Hertha BSC (27/34)
SOB 30. 03. ob 18.30 SK ANG1 West Ham United : Everton (32/38)
SOB 30. 03. ob 18.30 EUR2 NEM1 RB Leipzig : Hertha BSC (27/34)
SOB 30. 03. ob 18.30 SK ŠPA1 Celta Vigo : Villarreal (29/38)
SOB 30. 03. ob 20.00 SLO1 Rudar Velenje : Gorica (24/36)
SOB 30. 03. ob 20.30 ŠTV1 ITA1 Sampdoria : Milan (29/38)
SOB 30. 03. ob 20.45 SK ŠPA1 Alaves : Atletico Madrid (29/38)
SOB 30. 03. ob 21.05 ŠTV3 FRALP Strasbourg : Guingamp (finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 31. 03. ob 08.00 ŠTV1 AUS1 Central Coast Mariners : Adelaide United
NED 31. 03. ob 12.00 SK ŠPA1 Levante : Eibar (29/38)
NED 31. 03. ob 12.30 ŠTV2 ITA1 Parma : Atalanta (29/38)
NED 31. 03. ob 13.00 ŠTV3 ŠKO1 Celtic Glasgow : Glasgow Rangers
NED 31. 03. ob 14.00 SK ŠPA1 Rayo Vallecano : Real Betis (29/38)
NED 31. 03. ob 15.00 ŠTV2 ITA1 Roma : Napoli (29/38)
NED 31. 03. ob 15.00 ŠTV3 ITA1 Fiorentina : Torino (29/38)
NED 31. 03. ob 15.00 SLO1 Krško : Triglav Kranj (24/36)
NED 31. 03. ob 15.05 SK ANG1 Cardiff City : Chelsea (32/38)
NED 31. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 Hannover 96 : Schalke 04 (27/34)
NED 31. 03. ob 16.15 SK ŠPA1 Sevilla : Barcelona (29/38)
NED 31. 03. ob 17.00 ŠTV3 FRA1 Nantes : Lille (30/38)
NED 31. 03. ob 17.00 SLO1 Mura : Aluminij (24/36)
NED 31. 03. ob 17.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Bahrajna (Sakhir) (2/21)
NED 31. 03. ob 17.30 SK ANG1 Liverpool : Tottenham Hotspur (32/38)
NED 31. 03. ob 18.00 ŠTV1 ITA1 Bologna : Sassuolo (29/38)
NED 31. 03. ob 18.00 EUR2 NEM1 Eintracht Frankfurt : Stuttgart (27/34)
NED 31. 03. ob 18.30 SK ŠPA1 Real Madrid : Huesca (29/38)
NED 31. 03. ob 20.30 ŠTV1 ITA1 Inter : Lazio (29/38)
NED 31. 03. ob 20.45 SK ŠPA1 Valladolid : Real Sociedad (29/38)
NED 31. 03. ob 21.00 ŠTV2 FRA1 Toulouse : Paris SG (30/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 01. 04. ob 21.00 SK ANG1 Arsenal : Newcastle United (32/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 02. 04. ob 20.45 SK ANG1 Wolverhampton Wanderers : Manchester United (33/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 03. 04. SLOP Maribor : Mura (1. tekma 1/2-finala)
SRE 03. 04. SLOP Aluminij : Olimpija Ljubljana (1. tekma 1/2-finala)
SRE 03. 04. ob 19.00 ŠTV FRA1 Montpellier : Guingamp (30/38)
SRE 03. 04. ob 19.00 ŠTV FRA1 Strasbourg : Reims (30/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 05. 04. ob 20.30 EUR2 NEM1 1. FSV Mainz 05 : SC Freiburg (28/34)
PET 05. 04. ob 21.00 SK ANG1 Southampton : Liverpool (33/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 06. 04. SK FA Watford : Wolverhampton Wanderers (7. krog oz. 1/2-finale; stadion Wembley, London)
SOB 06. 04. SK FA Manchester City : Brighton & Hove Albion (7. krog oz. 1/2-finale; stadion Wembley, London)
prestavljeno SK ANG1 Manchester City : Cardiff City (33/38)
SOB 06. 04. ob 15.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : Eintracht Frankfurt ali Bayer 04 Leverkusen : RB Leipzig ali VfL Wolfsburg : Hannover 96 (28/34)
SOB 06. 04. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 AFC Bournemouth : Burnley (33/38)
SOB 06. 04. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Huddersfield Town : Leicester City (33/38)
SOB 06. 04. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Newcastle United : Crystal Palace (33/38)
SOB 06. 04. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Watford : Fulham (33/38)
SOB 06. 04. ob 18.30 EUR2 NEM1 Bayern München : Borussia Dortmund (28/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 07. 04. ob 15.05 SK ANG1 Everton : Arsenal (33/38)
NED 07. 04. ob 15.30 EUR2 NEM1 FC Augsburg : 1899 Hoffenheim (28/34)
NED 07. 04. ob 17.30 SK ANG1 Tottenham Hotspur : Brighton & Hove Albion (33/38)
NED 07. 04. ob 18.00 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : Werder Bremen (28/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 08. 04. ob 21.00 SK ANG1 Chelsea : West Ham United (33/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 09. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Liverpool : Porto (1. tekma 1/4-finala)
TOR 09. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Tottenham Hotspur : Manchester City (1. tekma 1/4-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 10. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Ajax : Juventus (1. tekma 1/4-finala)
SRE 10. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Manchester United : Barcelona (1. tekma 1/4-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 11. 04. ob 21.00 LIGE Napoli : Arsenal (1. tekma 1/4-finala)
ČET 11. 04. ob 21.00 LIGE Villarreal : Valencia (1. tekma 1/4-finala)
ČET 11. 04. ob 21.00 LIGE Benfica : Eintracht Frankfurt (1. tekma 1/4-finala)
ČET 11. 04. ob 21.00 LIGE Slavia Praga : Chelsea (1. tekma 1/4-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 12. 04. ob 21.00 SK ANG1 Leicester City : Newcastle United (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 13. 04. ob 13.30 SK ANG1 Tottenham Hotspur : Huddersfield Town (34/38)
SOB 13. 04. ob 16.00 SK ANG1 Brighton & Hove Albion : AFC Bournemouth (34/38)
SOB 13. 04. ob 16.00 SK ANG1 Burnley : Cardiff City (34/38)
SOB 13. 04. ob 16.00 SK ANG1 Fulham : Everton (34/38)
SOB 13. 04. ob 16.00 SK ANG1 Southampton : Wolverhampton Wanderers (34/38)
SOB 13. 04. ob 18.30 SK ANG1 Manchester United : West Ham United (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 14. 04. ob 07.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Kitajske (Šanghaj) (3/21)
NED 14. 04. ob 15.05 SK ANG1 Crystal Palace : Manchester City (34/38)
NED 14. 04. ob 17.30 SK ANG1 Liverpool : Chelsea (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 15. 04. ob 21.00 SK ANG1 Watford : Arsenal (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 16. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Juventus : Ajax (PT 1/4-finala)
TOR 16. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Barcelona : Manchester United (PT 1/4-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 17. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Porto : Liverpool (PT 1/4-finala)
SRE 17. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Manchester City : Tottenham Hotspur (PT 1/4-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 18. 04. ob 21.00 LIGE Arsenal : Napoli (PT 1/4-finala)
ČET 18. 04. ob 21.00 LIGE Valencia : Villarreal (PT 1/4-finala)
ČET 18. 04. ob 21.00 LIGE Eintracht Frankfurt : Benfica (PT 1/4-finala)
ČET 18. 04. ob 21.00 LIGE Chelsea : Slavia Praga (PT 1/4-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 20. 04. ob 13.30 SK ANG1 Manchester City : Tottenham Hotspur (35/38)
SOB 20. 04. ob 16.00 SK ANG1 Arsenal : Crystal Palace (35/38)
SOB 20. 04. ob 16.00 SK ANG1 AFC Bournemouth : Fulham (35/38)
SOB 20. 04. ob 16.00 SK ANG1 Huddersfield Town : Watford (35/38)
SOB 20. 04. ob 16.00 SK ANG1 West Ham United : Leicester City (35/38)
SOB 20. 04. ob 16.00 SK ANG1 Wolverhampton Wanderers : Brighton & Hove Albion (35/38)
SOB 20. 04. ob 18.30 SK ANG1 Newcastle United : Southampton (35/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 21. 04. ob 14.30 SK ANG1 Everton : Manchester United (35/38)
NED 21. 04. ob 17.00 SK ANG1 Cardiff City : Liverpool (35/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 22. 04. ob 21.00 SK ANG1 Chelsea : Burnley (35/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 24. 04. SLOP Mura : Maribor (PT 1/2-finala)
SRE 24. 04. SLOP Olimpija Ljubljana : Aluminij (PT 1/2-finala)
SRE 24. 04. SK ITAP Milan : Lazio (PT 1/2-finala; IPT 0:0)
SRE 24. 04. SK ITAP Atalanta : Fiorentina (PT 1/2-finala; IPT 3:3)
SRE 24. 04. ob 21.00 SK ANG1 Manchester United : Manchester City (ZT 31/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 26. 04. ob 21.00 SK ANG1 Liverpool : Huddersfield Town (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 27. 04. ob 13.30 SK ANG1 Tottenham Hotspur : West Ham United (36/38)
SOB 27. 04. ob 16.00 SK ANG1 Crystal Palace : Everton (36/38)
SOB 27. 04. ob 16.00 SK ANG1 Fulham : Cardiff City (36/38)
SOB 27. 04. ob 16.00 SK ANG1 Southampton : AFC Bournemouth (36/38)
SOB 27. 04. ob 16.00 SK ANG1 Watford : Wolverhampton Wanderers (36/38)
SOB 27. 04. ob 18.30 SK ANG1 Brighton & Hove Albion : Newcastle United (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 28. 04. ob 13.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Azerbajdžana (Baku) (4/21)
NED 28. 04. ob 15.05 SK ANG1 Burnley : Manchester City (36/38)
NED 28. 04. ob 17.30 SK ANG1 Manchester United : Chelsea (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 29. 04. ob 21.00 SK ANG1 Leicester City : Arsenal (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 30. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Tottenham Hotspur ali Manchester City : Ajax ali Juventus (1. tekma 1/2-finala)
TOR 30. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Manchester United ali Barcelona : Liverpool ali Porto (1. tekma 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 01. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Tottenham Hotspur ali Manchester City : Ajax ali Juventus (1. tekma 1/2-finala)
SRE 01. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Manchester United ali Barcelona : Liverpool ali Porto (1. tekma 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 02. 05. ob 21.00 LIGE Napoli ali Arsenal : Villarreal ali Valencia (1. tekma 1/4-finala)
ČET 02. 05. ob 21.00 LIGE Benfica ali Eintracht Frankfurt : Slavia Praga ali Chelsea (1. tekma 1/4-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Arsenal : Brighton & Hove Albion (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 AFC Bournemouth : Tottenham Hotspur (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Cardiff City : Crystal Palace (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Chelsea : Watford (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Everton : Burnley (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Huddersfield Town : Manchester United (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Manchester City : Leicester City (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Newcastle United : Liverpool (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 West Ham United : Southampton (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Wolverhampton Wanderers : Fulham (37/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 07. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Ajax ali Juventus : Tottenham Hotspur ali Manchester City (PT 1/2-finala)
TOR 07. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Liverpool ali Porto : Manchester United ali Barcelona (PT 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 08. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Ajax ali Juventus : Tottenham Hotspur ali Manchester City (PT 1/2-finala)
SRE 08. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Liverpool ali Porto : Manchester United ali Barcelona (PT 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 09. 05. ob 21.00 LIGE Villarreal ali Valencia : Napoli ali Arsenal (PT 1/2-finala)
ČET 09. 05. ob 21.00 LIGE Slavia Praga ali Chelsea : Benfica ali Eintracht Frankfurt (PT 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 12. 05. ob 15.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Španije (Barcelona) (5/21)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Brighton & Hove Albion : Manchester City (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Burnley : Arsenal (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Crystal Palace : AFC Bournemouth (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Fulham : Newcastle United (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Leicester City : Chelsea (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Liverpool : Wolverhampton Wanderers (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Manchester United : Cardiff City (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Southampton : Huddersfield Town (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Tottenham Hotspur : Everton (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Watford : West Ham United (38/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 18. 05. SK FA Watford ali Wolverhampton Wanderers : Manchester City ali Brighton & Hove Albion (zadnji, 8. krog oz. finale; stadion Wembley, London)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 26. 05. ob 15.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Monaka (Monte Carlo) (6/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 29. 05. ob 21.00 LIGE (finale; Baku)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 01. 06. ob 21.00 POP LIGP (finale; Madrid)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ponovljena tekma SK ŠKOP Glasgow Rangers : Aberdeen (PT 1/4-finala zaradi izida 1:1 na 1. tekmi)
preloženo SK ANG1 Chelsea : Brighton & Hove Albion (ZT 27/38)
preloženo SK ANG1 Brighton & Hove Albion : Cardiff City (ZT 31/38)
preloženo SK ANG1 Watford : Southampton (ZT 31/38)
preloženo SK ANG1 Wolverhampton Wanderers : Arsenal (ZT 31/38)
preloženo SK ANG1 Tottenham Hotspur : Crystal Palace (ZT 31/38)
preloženo ŠTV FRA1 Olympique Marseille : Bordeaux (ZT 18/38; za OM mdr. igra Balotelli)
preloženo ŠTV FRA1 Nimes : Rennes (ZT 27/38)
preloženo ŠTV FRA1 Nantes : Paris SG (ZT 28/38)
preloženo ŠTV ITA1 Lazio : Udinese (ZT 25/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.

Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
OBN http://www.obn.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=61
RT Srbija (PRIJ, KVAL)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2018/19 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2018/97 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 18/19, 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov)
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589
SiOL.net (tenis) 25.03.2019 0 četrtek, 28. 03. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 25.03.2019 0 četrtek, 28. 03. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 25.03.2019 0 četrtek, 28. 03. 2019 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2019 pokal Telekom) 25.03.2019 0 četrtek, 28. 03. 2019
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 25.03.2019 0 četrtek, 28. 03. 2019
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 25.03.2019 0 četrtek, 28. 03. 2019
ARD (PRIJ, NEMP) 25.03.2019 0 četrtek, 28. 03. 2019
SK 1 25.03.2019 0 petek, 29. 03. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 25.03.2019 0 petek, 29. 03. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 25.03.2019 0 petek, 29. 03. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 25.03.2019 0 petek, 29. 03. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 25.03.2019 0 petek, 29. 03. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 6 25.03.2019 0 petek, 29. 03. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
ANG1 (do konca sezone)
ŠPA1 (do vključno 29. 03. 2019 oz. vključno 28. kroga)
FRA1 (do vključno 02. 04. 2019 oz. vključno 30. kroga, ITA1 (do vključno 29. 03. 2019 oz. vključno 28. kroga), NEM1 (do nedelje, 07. 04. 2019 oz. vključno 28/34)
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 25.03.2019 0 nedelja, 31. 03. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 25.03.2019 0 nedelja, 31. 03. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
ŠTV1 25.03.2019 0 nedelja, 31. 03. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 25.03.2019 0 nedelja, 31. 03. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 25.03.2019 0 nedelja, 31. 03. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
HTV1, 2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 25.03.2019 0 nedelja, 31. 03. 2019 http://raspored.hrt.hr/
SLO2 (LIGE, PRIJ) 25.03.2019 0 nedelja, 31. 03. 2019 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 25.03.2019 0 nedelja, 31. 03. 2019 http://tv.orf.at/all/20180504/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
KANA (LIGP) 25.03.2019 0 nedelja, 31. 03. 2019
POP (LIGP, LIGE) 25.03.2019 0 nedelja, 31. 03. 2019

Sport1 21.03.2019 4 ponedeljek, 08. 04. 2019 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
SLO1 liga 7.03.2019 18 nedelja, 31. 03. 2019 (do vključno 24. kroga)
F1 (TV3, ORF1, RTL) 9.03.2019 16 nedelja, 26. 05. 2019 (do vključno 6. dirke sezone)

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • pregled radarjev po Evropi: http://www.kaikowetter.ch/radar.php
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AO = Australian Open (teniški turnir za Grand Slam iz Melbourna)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATP250 = moški teniški turnir serije 250 (osrednji stadion v Sydneyu KEN ROSEWALL ARENA do novembra 2019 dobi streho)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev (NextGen v Milanu do leta 2021)
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga
  • AZIP = azijski pokal
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa)
  • ČRGP = pokal Črne Gore
  • DAVP = Davisov pokal
  • DFC = Dubai Football Challenge
  • DRŽP = državno prvenstvo
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na TV3)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala; od vključno 5. kroga pz. 1/8-finala naprej ni več ponovljenih tekem)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019)
  • GOLC = zlati pokal (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOLE = kolesarstvo (samo dirki po Italiji in Franciji)
  • KOMB = kombinacija; KOMBa = alpska kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 igra v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov (sezone 2015-18 na HTV2, ORF1, Kanal A, ZDF)
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • RTSS = RTS SAT
  • SLAL = slalom za svetovni pokal; SLALep = slalom za evropski pokal
  • SP 2022 = svetovno prvenstvo v nogometu, Katar (turnir se bo začel 21. novembra 2022, končal pa s finalnim spektaklom 18. decembra 2022. V tem obdobju se bodo začasno prekinila tudi najmočnejša klubska tekmovanja v Evropi in po svetu)
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk za svetovni pokal; SMUKep = smuk za evropski pokal
  • SUPV = superveleslalom za svetovni pokal; SUPVep = superveleslalom za evropski pokal
  • ŠKOP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • ŠPA1 (od sezone 2019/20 naprej zaradi slabe obiskanosti stadionov ne bo več tekem ob ponedeljkih, za tekme ob petkih pa se še ne ve)
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom za svetovni pokal; VELSep = veleslalom za evropski pokal; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk; od 2019 naprej v Šenzenu na Kitajskem
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, za naprej kandidirajo Manchester, Singapur, Tokio in Torino, največ možnosti za organizacijo zaključnega mastersa naj bi imel Tokio, saj je japonsko podjetje Nitto glavni sponzor prestižnega turnirja, a končne odločitve ne bo pred marcem 2019
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Dubaj, Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Wuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma
Last edited by komar on 29 Nov 2017, 13:10, edited 3264 times in total.

User avatar
pilot
Posts: 403
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 11:51

Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 12:08

pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

User avatar
pilot
Posts: 403
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 12:11

DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 13:24

Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

User avatar
komar
Posts: 382
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, do 40 Mbps/1 Mbps, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Post by komar » 12 Aug 2012, 11:51

pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)
Napoved vremena za marec 2019: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6869.0.html
Satelitske, radarske slike in animacije: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6478.0.html

User avatar
pilot
Posts: 403
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 12 Aug 2012, 19:19

DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 12:18

Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

DownTaker
Posts: 285
Joined: 23 Sep 2009, 22:14
Kabelski ponudnik: Elektro Turnšek
Paket: paket MIX L + HD
DVB-C Sprejemnik: Sony Bravia 40W5820

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DownTaker » 24 Aug 2012, 12:40

to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 15:42

Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest