Preglednica športnih prenosov v živo

Preglednica športnih prenosov v živo

Moderators: komar, komar, komar

komar
Posts: 398
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Preglednica športnih prenosov v živo

Post by komar »

――――――――――――――――――――――――――――――――
Vse, kar je rdeče obarvano spodaj ali zgoraj, je neažurirano, vsaj vprašljivo glede prenosa, pomanjkljivo ali kako drugače nezanesljivo!
――――――――――――――――――――――――――――――――
ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 25. 02. ob 21.00 KANA LIGP Napoli : Barcelona (1. tekma 1/8-finala)
TOR 25. 02. ob 21.00 SK 1 LIGP Chelsea : Bayern München (1. tekma 1/8-finala)
TOR 25. 02. NB 23.00 SK 1, 4, 6 ATP500 Acapulco (prenos vsaj do 6.30, na SK 4 3x, na SK 6 šele od 1. ure)
TOR 25. 02. NB 23.00 SK 2, 5 WTAi Acapulco (4x; http://www.protennislive.com/posting/2020/807/op.pdf)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 26. 02. NB 11.00 SK 1, 3 ATP500 Dubaj (2x 1/8-finala; na SK 3 4x)
SRE 26. 02. NB 12.00 SK 2 WTAp5 Doha (5x 1/8-finala)
SRE 26. 02. NB 13.30 SK 2, 4, 5 WTAp5 Doha (na SK 4 in 5 po 1x 1/8-finala; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 003/OP.pdf)
SRE 26. 02. ob 14.30 PTV2 SLO1 Cherry Box 24 Tabor Sežana : Domžale (22/36)
SRE 26. 02. NB 16.00 SK 1 ATP500 Dubaj (2x 1/8-finala; http://www.protennislive.com/posting/2020/495/op.pdf)
SRE 26. 02. ob 17.00 SLO2 SLO1 Mura : Maribor (22/36)
SRE 26. 02. ob 18.00 PTV2 SLO1 Celje : Bravo Ljubljana (22/36)
SRE 26. 02. ob 21.00 KANA LIGP Real Madrid : Manchester City (1. tekma 1/8-finala)
SRE 26. 02. ob 21.00 SK 1 LIGP Lyon : Juventus (1. tekma 1/8-finala)
SRE 26. 02. NB 23.00 SK 1 ATP500 Acapulco (4x 1/8-finala)
SRE 26. 02. NB 23.00 SK 2, 4 WTAi Acapulco (3x 1/8-finala; na obeh programih prenos vsaj do 4.45)
ČET 27. 02. NB 02.15 SK 1, 5, 6 ATP500 Acapulco (prenos vsaj do 6.30; http://www.protennislive.com/posting/2020/807/op.pdf)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 27. 02. NB 12.00 SK 1 ATP500 Dubaj (4x 1/4-finale; http://www.protennislive.com/posting/2020/495/op.pdf)
ČET 27. 02. NB 13.30 SK 2 WTAp5 Doha (4x 1/4-finale; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 003/OP.pdf)
ČET 27. 02. ob 18.55 SK 1 LIGE Porto : Bayer Leverkusen (PT 1/16-finala)
ČET 27. 02. ob 18.55 SK 3 LIGE Gent : Roma (PT 1/16-finala)
ČET 27. 02. ob 21.00 SLO2 LIGE (PT 1/16-finala)
ČET 27. 02. ob 21.00 SK 1 LIGE Manchester United : Club Brugge (PT 1/16-finala)
ČET 27. 02. ob 21.00 SK 2 LIGE Arsenal : Olympiacos (PT 1/16-finala)
PET 28. 02. NB 00.00 SK 1 ATP500 Acapulco (4x 1/4-finale; http://www.protennislive.com/posting/2020/807/op.pdf)
PET 28. 02. NB 00.00 SK 2 WTAi Acapulco (4x 1/4-finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 28. 02. SKOK (ž) Lahti
PET 28. 02. ob 09.30 ŠTV1 AUS1 Sydney FC : Wellington Phoenix
PET 28. 02. ob 10.00 SLO2, ORF1, HTV2, EUR1 SUPVak (m) Hinterstoder (alpska kombinacija)
PET 28. 02. ob 13.00 EUR1 LIGE (žreb 1/8-finala)
PET 28. 02. ob 13.30 SLO2, ORF1, HTV2, EUR1 SLALak (m) Hinterstoder (alpska kombinacija)
PET 28. 02. NB 14.00 SK 1 ATP500 Dubaj (2x 1/2-finale; http://www.protennislive.com/posting/2020/495/op.pdf)
PET 28. 02. NB 15.00 SK 2 WTAp5 Doha (2x 1/2-finale; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 003/OP.pdf)
PET 28. 02. ob 16.00 EUR1 SKOK (m) Lahti (kvalifikacije; HS 130)
PET 28. 02. ob 17.30 SLO2, ORF1 SKOK (m) Lahti (1. serija tekme posameznikov; HS 130; zaradi premočnega vetra prestavljena tekma iz Ruke (Kuusamo))
PET 28. 02. ob 18.00 SK 4 TUR1 Alanyaspor : Bešiktaš
PET 28. 02. ob 18.30 SLO2, ORF1 SKOK (m) Lahti (2. serija tekme posameznikov; HS 130)
PET 28. 02. NB 18.30 SK 5 WTAp5 Doha (finale dvojic)
PET 28. 02. ob 19.00 SK 2 NEM3 Unterhaching : Bayern München II
PET 28. 02. ob 20.30 EUR2 NEM1 (24/34)
PET 28. 02. ob 20.45 ŠTV1 FRA1 Nimes : Olympique Marseille (27/38)
PET 28. 02. ob 21.00 SK 1 ANG1 Norwich City : Leicester City (28/38)
PET 28. 02. ob 21.00 SK 3 ŠPA1 Real Sociedad : Real Valladolid (26/38)
PET 28. 02. NB 23.00 SK 1 WTAi Acapulco (1. 1/2-finale)
SOB 29. 02. NB 01.00 SK 1 ATP500 Acapulco (1. 1/2-finale)
SOB 29. 02. NB 03.00 SK 1 WTAi Acapulco (2. 1/2-finale)
SOB 29. 02. NB 05.00 SK 1 ATP500 Acapulco (2. 1/2-finale; http://www.protennislive.com/posting/2020/807/op.pdf)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 29. 02. ob 09.30 ŠTV1 AUS1 Melbourne Victory : Adelaide United
SOB 29. 02. ob 10.30 SLO2, ORF1, EUR1 SUPV (ž) La Thuile
SOB 29. 02. ob 12.30 SLO2, ORF1, EUR1 SUPV (m) Hinterstoder
SOB 29. 02. ob 13.00 SK 5 ŠPA1 Eibar : Levante (26/38)
SOB 29. 02. ob 13.30 SK 1 ANG1 Brighton & Hove Albion : Crystal Palace (28/38)
SOB 29. 02. ob 13.30 SK 4 ANG2 Hull City : Leeds United
SOB 29. 02. ob 14.00 SLO2 SLO1 Rudar Velenje : Olimpija Ljubljana (23/36)
SOB 29. 02. ob 14.00 SK 3 NEM3 Mannheim : Kaiserslautern
SOB 29. 02. NB 14.00 SK 6 ATP500 Dubaj (finale dvojic)
SOB 29. 02. ob 14.30 SLO1 Bravo Ljubljana : Aluminij Kidričevo (23/36)
SOB 29. 02. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Lazio : Bologna (26/38)
SOB 29. 02. ob 15.00 ŠTV3 HRV1 Osijek : Hajduk Split
SOB 29. 02. ob 15.00 TV3 POL1 Wisła Kraków : Wisła Płock
SOB 29. 02. ob 15.30 EUR2 NEM1 (24/34)
SOB 29. 02. SKOK (ž) Lahti
SOB 29. 02. ob 16.00 SK 2 ANG1 Bournemouth : Chelsea (28/38)
SOB 29. 02. ob 16.00 SK 3 ŠPA1 Valencia : Real Betis (26/38)
SOB 29. 02. NB 16.00 SK 4 WTAp5 Doha (finale; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 003/OP.pdf)
SOB 29. 02. ob 16.00 SK 5 ANG1 (28/38)
SOB 29. 02. ob 16.00 SK 6 ANG1 (28/38)
SOB 29. 02. ob 16.00 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Lahti (1. serija moštvene tekme; HS 130)
SOB 29. 02. NB 16.00 SK 1 ATP500 Dubaj (finale; http://www.protennislive.com/posting/2020/495/op.pdf)
SOB 29. 02. ob 17.00 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Lahti (2. serija moštvene tekme; HS 130)
SOB 29. 02. ob 17.30 ŠTV1 HRV1 Dinamo Zagreb : Rijeka
SOB 29. 02. ob 17.30 ŠTV3 FRA1 Paris SG : Dijon (27/38)
SOB 29. 02. ob 18.00 SLO1 Maribor : Cherry Box 24 Tabor Sežana (23/36)
SOB 29. 02. ob 18.00 SK 4 TUR1 Antalyaspor : Fenerbahče
SOB 29. 02. ob 18.30 SK 1 ANG1 Watford : Liverpool (28/38)
SOB 29. 02. ob 18.30 SK 2 ŠPA1 Leganes : Alaves (26/38)
SOB 29. 02. ob 18.30 SK 6 ŠKOP Hearts : Glasgow Rangers (1/4-finale)
SOB 29. 02. ob 18.30 EUR2 NEM1 (24/34)
SOB 29. 02. ob 20.00 ŠTV3 FRA1 Montpellier : Strasbourg (27/38)
SOB 29. 02. ob 20.20 SK 4 ŠKOP St. Mirren : Aberdeen (1/4-finale)
SOB 29. 02. ob 20.30 SK 5 ŠPA2 Albacete : Rayo Vallecano
SOB 29. 02. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Napoli : Torino (26/38)
SOB 29. 02. ob 21.00 SK 2 ŠPA1 Granada : Celta Vigo (26/38)
NED 01. 03. NB 01.00 SK 1 WTAi Acapulco (finale)
NED 01. 03. NB 04.00 SK 1 ATP500 Acapulco (finale; http://www.protennislive.com/posting/2020/807/op.pdf)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 01. 03. ob 08.30 ŠTV1 AUS1 Melbourne City : Brisbane Roar
NED 01. 03. ob 09.45 SLO2, ORF1, HTV2, EUR1 VELS (m) Hinterstoder (1. vožnja)
NED 01. 03. ob 11.15 SLO2, ORF1, EUR1 SUPVak (ž) La Thuile (alpska kombinacija)
NED 01. 03. ob 12.00 SK 1 ŠPA1 Sevilla : Osasuna (26/38)
NED 01. 03. ob 12.30 ŠTV2 ITA1 Milan : Genoa (26/38)
NED 01. 03. ob 12.30 TV3 POL1 Korona Kielce : Lechia Gdańsk
NED 01. 03. ob 12.45 SLO2, ORF1, HTV2 VELS (m) Hinterstoder (2. vožnja)
NED 01. 03. ob 13.00 SK 4 ANG3 Coventry : Sunderland
NED 01. 03. ob 13.00 SK 5 NEM3 Ingolstadt : Viktoria Köln
NED 01. 03. ob 13.30 EUR2 NEM1 (24/34)
NED 01. 03. ob 14.00 SLO1 Triglav Kranj : Mura (23/36)
NED 01. 03. ob 14.00 SK 3 ŠPA1 Athletic Bilbao : Villarreal (26/38)
NED 01. 03. ob 14.00 SK 6 NEM3 Meppen : Duisburg
NED 01. 03. ob 14.00 SKOK (m) Lahti (kvalifikacije; HS 130)
NED 01. 03. ob 14.15 SLO2, ORF1 SLALak (ž) La Thuile (alpska kombinacija)
NED 01. 03. ob 14.30 SK 2 NIZ1 PSV Eindhoven : Feyenoord Rotterdam
NED 01. 03. ob 15.00 SK 1 ANG1 Everton : Manchester United (28/38)
NED 01. 03. ob 15.00 SK 4 ANG1 (28/38)
NED 01. 03. ob 15.00 ŠTV2 ITA1 Lecce : Atalanta (26/38)
NED 01. 03. ob 15.00 ŠTV3 ITA1 Parma : SPAL (26/38)
NED 01. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 (24/34)
NED 01. 03. ob 15.30 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Lahti (1. serija tekme posameznikov; HS 130)
NED 01. 03. ob 16.00 SK 3 ŠPA1 Espanyol : Atletico Madrid (26/38)
NED 01. 03. ob 16.00 SK 6 ŠKOP St. Johnstone : Celtic Glasgow (1/4-finale)
NED 01. 03. ob 16.30 SLO1 Domžale : Celje (23/36)
NED 01. 03. ob 16.30 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Lahti (2. serija tekme posameznikov; HS 130)
NED 01. 03. ob 17.00 SK 2 TUR1 Galatasaray : Genclerbirligi Ankara
NED 01. 03. ob 17.30 ŠTV2 ANGP Aston Villa : Manchester City (finale; Wembley, London)
NED 01. 03. ob 18.00 ŠTV1 ITA1 Cagliari : Roma (26/38)
NED 01. 03. ob 18.00 EUR2 NEM1 (24/34)
NED 01. 03. ob 18.00 SK 4 DAN1 FC Kopenhagen : Aalborg
NED 01. 03. ob 18.30 SK 1 ŠPA1 Mallorca : Getafe (26/38)
NED 01. 03. ob 20.00 SK 2 NIZ1 Ajax Amsterdam : AZ Alkmaar
NED 01. 03. SKOK (ž) Lahti
NED 01. 03. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Juventus : Inter (26/38; studijski program že od 20. ure naprej)
NED 01. 03. ob 21.00 SK 1 ŠPA1 Real Madrid : Barcelona (26/38)
NED 01. 03. ob 21.00 ŠTV2 FRA1 Lyon : St. Etienne (27/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 02. 03. ob 20.45 SK FA Portsmouth : Arsenal (5. krog oz. 1/8-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 03. 03. ob 16.00 SLO1 Aluminij Kidričevo : Olimpija Ljubljana (24/36)
TOR 03. 03. ob 18.30 NEMP Saarbrücken : Fortuna Düsseldorf (1/4-finale)
TOR 03. 03. ob 20.45 ARD NEMP Schalke 04 : Bayern München (1/4-finale)
TOR 03. 03. ob 20.45 SK FA Chelsea : Liverpool (5. krog oz. 1/8-finala)
TOR 03. 03. ob 21.00 SK FA Reading : Sheffield United (5. krog oz. 1/8-finala)
TOR 03. 03. ob 21.00 SK FA West Bromwich Albion : Newcastle United (5. krog oz. 1/8-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 04. 03. ob 15.00 SLO1 Bravo Ljubljana : Domžale (24/36)
SRE 04. 03. ob 17.30 SLO2 SLO1 Celje : Maribor (24/36)
SRE 04. 03. ob 18.00 ORF1 AVSP Austria Lustenau : Wacker Innsbruck (1/2-finale)
SRE 04. 03. ob 18.30 NEMP Bayer Leverkusen : Union Berlin (1/4-finale)
SRE 04. 03. ob 20.00 SLO1 Mura : Rudar Velenje (24/36)
SRE 04. 03. ob 20.45 ORF1 AVSP Red Bull Salzburg : LASK Linz (1/2-finale)
SRE 04. 03. ob 20.45 ARD NEMP Eintracht Frankurt : Werder Bremen (1/4-finale)
SRE 04. 03. ob 20.45 SK FA Sheffield Wednesday : Manchester City (5. krog oz. 1/8-finala)
SRE 04. 03. ob 20.45 SK FA Leicester City : Birmingham City (5. krog oz. 1/8-finala)
SRE 04. 03. ob 20.45 SK FA Tottenham Hotspur : Norwich City (5. krog oz. 1/8-finala)
SRE 04. 03. SK ITAP Napoli : Inter (PT 1/2-finala)
SRE 04. 03. SK ITAP Juventus : Milan (PT 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 05. 03. ob 15.00 SLO1 Cherry Box 24 Tabor Sežana : Triglav Kranj (24/36)
ČET 05. 03. ob 20.45 SK FA Derby County : Manchester United (5. krog oz. 1/8-finala)
ČET 05. 03. SK ITAP Napoli : Inter (PT 1/2-finala)
ČET 05. 03. SK ITAP Juventus : Milan (PT 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 06. 03. EUR SKOK (m) Oslo (kvalifikacije)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 07. 03. SLO2, ORF1 VELS (ž) Ofterschwang (1. vožnja)
SOB 07. 03. SLO2, ORF1 SMUK (m) Kvitfjell
SOB 07. 03. SLO2, ORF1 VELS (ž) Ofterschwang (2. vožnja)
SOB 07. 03. SKOK (ž) Oslo
SOB 07. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Oslo (1. serija)
SOB 07. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Oslo (2. serija)
SOB 07. 03. ob 15.00 SLO1 Domžale : Alumij Kidričevo (25/36)
SOB 07. 03. ob 17.15 SLO2 SLO1 Maribor : Bravo Ljubljana (25/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 08. 03. SLO2, ORF1 SLAL (ž) Ofterschwang (1. vožnja)
NED 08. 03. SLO2, ORF1 SUPV (m) Kvitfjell
NED 08. 03. SLO2, ORF1 SLAL (ž) Ofterschwang (2. vožnja)
NED 08. 03. SKOK (ž) Oslo
NED 08. 03. EUR SKOK (m) Oslo (kvalifikacije)
NED 08. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Oslo (1. serija)
NED 08. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Oslo (2. serija)
NED 08. 03. ob 15.00 SLO1 Triglav Kranj : Celje (25/36)
NED 08. 03. ob 17.00 SLO1 Rudar Velenje : Cherry Box 24 Tabor Sežana (25/36)
NED 08. 03. ob 20.15 SLO1 Olimpija Ljubljana : Mura (25/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 09. 03. EUR SKOK (m) Lillehammer (kvalifikacije)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 10. 03. SKOK (ž) Lillehammer
TOR 10. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Lillehammer (1. serija)
TOR 10. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Lillehammer (2. serija)
TOR 10. 02. ob 21.00 LIGP Valencia : Atalanta (PT 1/8-finala; IPT 1:4)
TOR 10. 02. ob 21.00 LIGP RB Leipzig : Tottenham Hotspur (PT 1/8-finala; IPT 1:0)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 11. 03. EUR SKOK (m) Trondheim (kvalifikacije)
SRE 11. 02. ob 21.00 LIGP Liverpool : Atletico Madrid (PT 1/8-finala; IPT 0:1)
SRE 11. 02. ob 21.00 LIGP Paris SG : Borussia Dortmund (PT 1/8-finala; IPT 1:2)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 12. 03. SLO2, ORF1 SLALp (ž) Åre (paralelni slalom)
ČET 12. 03. SKOK (ž) Trondheim
ČET 12. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Trondheim (1. serija)
ČET 12. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Trondheim (2. serija)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 13. 03. SLO2, ORF1 VELS (ž) Åre (1. vožnja)
PET 13. 03. SLO2, ORF1 VELS (ž) Åre (2. vožnja)
PET 13. 03. ob 15.00 SLO1 Bravo Ljubljana : Triglav Kranj (26/36)
PET 13. 03. EUR SKOK (m) Vikersund (kvalifikacije poletov)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 14. 03. SKOK (ž) Nižni Tagil
SOB 14. 03. SLO2, ORF1 SLAL (ž) Åre (1. vožnja)
SOB 14. 03. SLO2, ORF1 VELS (m) Kranjska Gora (1. vožnja)
SOB 14. 03. SLO2, ORF1 SLAL (ž) Åre (2. vožnja)
SOB 14. 03. SLO2, ORF1 VELS (m) Kranjska Gora (2. vožnja)
SOB 14. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Vikersund (1. serija poletov)
SOB 14. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Vikersund (2. serija poletov)
SOB 14. 03. ob 14.30 SLO1 Cherry Box 24 Tabor Sežana : Olimpija Ljubljana (26/36)
SOB 14. 03. ob 17.00 SLO1 Aluminij Kidričevo : Mura (26/36)
SOB 14. 03. ob 20.15 SLO2 SLO1 Domžale : Maribor (26/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 15. 03. TV3 F1 VN Avstralije (Melbourne) (1/21)
NED 15. 03. SKOK (ž) Nižni Tagil
NED 15. 03. SLO2, ORF1 SLAL (m) Kranjska Gora (1. vožnja)
NED 15. 03. SLO2, ORF1 SLAL (m) Kranjska Gora (2. vožnja)
NED 15. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Vikersund (1. serija poletov)
NED 15. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Vikersund (2. serija poletov)
NED 15. 03. ob 15.00 SLO1 Celje : Rudar Velenje (26/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 17. 02. ob 21.00 LIGP Manchester City : Real Madrid (PT 1/8-finala)
TOR 17. 02. ob 21.00 LIGP Juventus : Lyon (PT 1/8-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 18. 03. SLO2, ORF1 SMUK (ž) Cortina d`Ampezzo
SRE 18. 03. SLO2, ORF1 SMUK (m) Cortina d`Ampezzo
SRE 18. 03. ob 15.00 SLOP Kalcer Radomlje : Nafta 1903 (1. tekma 1/2-finala)
SRE 18. 03. ob 18.00 SLOP Aluminij Kidričevo : Mura (1. tekma 1/2-finala)
SRE 18. 02. ob 21.00 LIGP Bayern München : Chelsea (PT 1/8-finala)
SRE 18. 02. ob 21.00 LIGP Barcelona : Napoli (PT 1/8-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 19. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Planica (kvalifikacije poletov)
ČET 19. 03. SLO2, ORF1 SUPV (ž) Cortina d`Ampezzo
ČET 19. 03. SLO2, ORF1 SUPV (m) Cortina d`Ampezzo
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 20. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Planica (1. serija poletov)
PET 20. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Planica (2. serija poletov)
PET 20. 03. SLO2, ORF1 SLAL (ž) Cortina d`Ampezzo (1. vožnja)
PET 20. 03. SLO2, ORF1 VELS (m) Cortina d`Ampezzo (1. vožnja)
PET 20. 03. SLO2, ORF1 SLAL (ž) Cortina d`Ampezzo (2. vožnja)
PET 20. 03. SLO2, ORF1 VELS (m) Cortina d`Ampezzo (2. vožnja)
PET 20. 03. ob 17.00 SLO1 Rudar Velenje : Bravo Ljubljana (27/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 21. 03. SKOK (ž) Čajkovski
SOB 21. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Planica (3. serija poletov)
SOB 21. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Planica (4. serija poletov)
SOB 21. 03. SLO2, ORF1 VELS (ž) Cortina d`Ampezzo (1. vožnja)
SOB 21. 03. SLO2, ORF1 SLAL (m) Cortina d`Ampezzo (1. vožnja)
SOB 21. 03. SLO2, ORF1 VELS (ž) Cortina d`Ampezzo (2. vožnja)
SOB 21. 03. SLO2, ORF1 SLAL (m) Cortina d`Ampezzo (2. vožnja)
SOB 21. 03. ob 14.45 SLO1 Triglav Kranj : Domžale (27/36)
SOB 21. 03. ob 17.00 SLO1 Maribor : Aluminij Kidričevo (27/36)
SOB 21. 03. ob 20.00 SLO1 Mura : Cherry Box 24 Tabor Sežana (27/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 22. 03. TV3 F1 VN Bahrajna (Sakhir) (2/22)
NED 22. 03. SKOK (ž) Čajkovski
NED 22. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Planica (1. serija poletov v moštveni preizkušnji)
NED 22. 03. SLO2, ORF1 SKOK (m) Planica (2. serija poletov v moštveni preizkušnji)
NED 22. 03. ob 17.00 SLO2 SLO1 Olimpija Ljubljana : Celje (27/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 26. 03. KVAL Islandija : Romunija (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
ČET 26. 03. KVAL Bolgarija : Madžarska (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
ČET 26. 03. KVAL Bosna in Hercegovina : Severna Irska (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
ČET 26. 03. KVAL Slovaška : Irska (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
ČET 26. 03. KVAL Škotska : Izrael (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
ČET 26. 03. KVAL Norveška : Srbija (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
ČET 26. 03. KVAL Gruzija : Belorusija (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
ČET 26. 03. KVAL Severna Makedonija : Kosovo (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 27. 03. SLO2 PRIJ Slovenija : Turčija (stadion Stožice, Ljubljana)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 30. 03. SLO2 PRIJ Slovenija : Albanija (Videm)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 31. 05. SLO2 PRIJ Slovenija : Portugalska (stadion Stožice, Ljubljana)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 08. 04. SLOP Nafta 1903 : Kalcer Radomlje (PT 1/2-finala)
SRE 08. 04. SLOP Mura : Aluminij Kidričevo (PT 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ponovljeno SK FA Derby County : Northampton (PT 4. kroga oz. 1/16-finala)
prestavljeno SK ŠPA1 Eibar : Real Sociedad (ZT 24/38 zaradi slabega zraka kot posledica nesreče)
prestavljeno ŠTV ITA1 Hellas Verona : Cagliari (ZT 25/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno ŠTV ITA1 Atalanta : Sassuolo (ZT 25/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno ŠTV ITA1 Inter : Sampdoria (ZT 25/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno ŠTV ITA1 Torino : Parma (ZT 25/38 zaradi koronavirusa)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.
Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2019/20 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2019/20 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov)
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589
SiOL.net (tenis) 24.02.2020 1 četrtek, 27. 02. 2020 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 24.02.2020 1 četrtek, 27. 02. 2020 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 24.02.2020 1 četrtek, 27. 02. 2020 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2020 pokal Telekom) 24.02.2020 1 četrtek, 27. 02. 2020
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 24.02.2020 1 četrtek, 27. 02. 2020
Sport1 24.02.2020 1 četrtek, 27. 02. 2020 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
SK 1 21.02.2020 4 nedelja, 01. 03. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 21.02.2020 4 nedelja, 01. 03. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 21.02.2020 4 nedelja, 01. 03. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 21.02.2020 4 nedelja, 01. 03. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 21.02.2020 4 nedelja, 01. 03. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 6 21.02.2020 4 nedelja, 01. 03. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
ITA1 28.01.2020 28 nedelja, 26. 01. 2020
ŠPA1 28.01.2020 28 nedelja, 05. 01. 2020 (do vključno 19/38)
ANG1 28.01.2020 28 nedelja, 05. 01. 2020 (do vključno 21/38)
NEM1 24.12.2019 63 nedelja, 02. 02. 2020 (NEM1 do vključno 20/34)
ARD Sportschau 28.01.2020 28 nedelja, 05. 01. 2020 (NEM1 do vključno 17/34)
FRA1 31.01.2020 25 četrtek, 06. 02. 2020 oz. do vključno 22/38
ŠTV1 23.02.2020 2 nedelja, 01. 03. 2020 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 23.02.2020 2 nedelja, 01. 03. 2020 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 23.02.2020 2 nedelja, 01. 03. 2020 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
KANA (LIGP) 23.02.2020 2 nedelja, 01. 03. 2020
POP (LIGP, LIGE) 23.02.2020 2 nedelja, 01. 03. 2020
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 20.02.2020 5 nedelja, 01. 03. 2020 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 20.02.2020 5 nedelja, 01. 03. 2020 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 25.02.2020 0 sreda, 04. 03. 2020
ARD (PRIJ, NEMP) 25.02.2020 0 sreda, 04. 03. 2020
SLO2 (LIGE, PRIJ) 24.02.2020 1 sreda, 04. 03. 2020 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
HTV2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 24.02.2020 1 sreda, 04. 03. 2020 http://raspored.hrt.hr/
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 24.02.2020 1 sreda, 04. 03. 2020 http://tv.orf.at/all/20180504/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
TV3 (F1, POL1) 24.02.2020 1 nedelja, 01. 03. 2020
POL1 24.02.2020 1 nedelja, 01. 03. 2020
Sport1 8.02.2020 17 ponedeljek, 16. 03. 2020
SLO1 2.02.2020 23 nedelja, 22. 03. 2020 (do vključno 27/36)
Formula 1 8.02.2020 17 nedelja, 22. 03. 2020 (do vključno 2/22)

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • pregled radarjev po Evropi: http://www.kaikowetter.ch/radar.php
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATP250 = moški teniški turnir serije 250 (osrednji stadion v Sydneyu KEN ROSEWALL ARENA do novembra 2019 dobi streho)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev (NextGen v Milanu do leta 2021)
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • ATPC = ATP Cup
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga
  • AZIP = azijski pokal
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa)
  • DAVP = Davisov pokal
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na TV3)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 04. 01. 2020 se igra 3. krog oz. 1/32-finala, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala; od vključno 5. kroga oz. 1/8-finala naprej ni več ponovljenih tekem)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019; Pariz: streha 2020, reflektorji 2021)
  • GOLC = zlati pokal (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOMB = kombinacija; KOMBa = alpska kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 je igral v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • SLAL = slalom za svetovni pokal
  • SP 2022 = svetovno prvenstvo v nogometu, Katar (turnir se bo začel 21. novembra 2022, končal pa s finalnim spektaklom 18. decembra 2022. V tem obdobju se bodo začasno prekinila tudi najmočnejša klubska tekmovanja v Evropi in po svetu)
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk za svetovni pokal
  • SUPV = superveleslalom za svetovni pokal
  • ŠKOLP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • ŠPA1 (od sezone 2019/20 naprej zaradi slabe obiskanosti stadionov ne bo več tekem ob ponedeljkih, za tekme ob petkih pa se še ne ve)
  • ŠPAP (španski nogometni superpokal bo v letih 2020-22 potekal na začetku januarja v Saudovi Arabiji, prvič v zgodovini bodo nastopile kar 4 ekipe)
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom za svetovni pokal; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk; od 2019 naprej v Šenženu na Kitajskem
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, 2021-25 v Torinu)
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Dubaj, Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Vuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = Mubadala World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma
Attachments
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020 1. stran.png (7.12 KiB) Viewed 5657 times
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020 2. stran.png (7.09 KiB) Viewed 5657 times
Last edited by komar on 29 Nov 2017, 13:10, edited 3264 times in total.

User avatar
pilot
Posts: 404
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot »

Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ »

pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

User avatar
pilot
Posts: 404
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot »

DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ »

Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

komar
Posts: 398
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Post by komar »

pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)
Napoved vremena za februar 2020: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6931.0.html
Satelitske, radarske slike, animacije in podatki s postaj: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6478.0.html

User avatar
pilot
Posts: 404
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot »

DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ »

Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

DownTaker
Posts: 288
Joined: 23 Sep 2009, 22:14
Kabelski ponudnik: Elektro Turnšek
Paket: paket MIX L + HD
DVB-C Sprejemnik: Sony Bravia 40W5820

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DownTaker »

to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ »

Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.

Post Reply