Preglednica športnih prenosov v živo

Preglednica športnih prenosov v živo

Moderators: komar, komar, komar

User avatar
komar
Posts: 374
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, do 40 Mbps/1 Mbps, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Preglednica športnih prenosov v živo

Post by komar » 11 Aug 2012, 09:53

――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 20. 11. ob 18.30 SK 2 PRIJ Turčija : Ukrajina
TOR 20. 11. ob 20.30 ŠTV1 PRIJ Brazilija : Kamerun
TOR 20. 11. ob 20.45 SK 1 LIGN Srbija : Litva (6. krog)
TOR 20. 11. ob 20.45 SK 2 LIGN Portugalska : Poljska (6. krog)
TOR 20. 11. ob 20.45 SK 3 LIGN Črna gora : Romunija (6. krog)
TOR 20. 11. ob 20.45 SK 5 LIGN Švedska : Rusija (6. krog)
TOR 20. 11. ob 20.45 SK 6 LIGN Škotska : Izrael (6. krog)
TOR 20. 11. ob 20.45 RAI1z PRIJ Italija : Združene države Amerike
SRE 21. 11. ob 01.00 ŠTV1 PRIJ Argentina : Mehika
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 21. 11. ob 20.45 SK 4 FA Salford City : Shrewsbury Town (1. krog)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 22. 11. ob 23.00 ŠTV2 BRA1 Vasco : Sao Paulo
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 23. 11. NB 13.30 HTV2 DAVP (2x dvoboja posameznikov; finale; peščena podlaga, Lille, maks. 26.429 gledalcev)
PET 23. 11. ob 18.00 SK HD UKR1 Šahtar Donjeck : Lviv
PET 23. 11. ob 18.00 ŠTV1 ČEŠ1 Slovan Liberec : Viktoria Plzen
PET 23. 11. ob 18.00 EUR1 SKOK (m) Ruka (Kuusamo) (kvalifikacije; HS 142)
PET 23. 11. ob 18.30 SK 4 TUR1 Galatasaray Istanbul : Konyaspor
PET 23. 11. ob 20.15 SLO2 SLO1 Olimpija Ljubljana : Mura (17/36)
PET 23. 11. ob 20.30 EUR2 NEM1 Bayer 04 Leverkusen : VfB Stuttgart (12/34)
PET 23. 11. ob 20.45 SK 2 ANG2 Ipswich Town : West Bromwich Albion
PET 23. 11. ob 21.00 SK HD ŠPA1 CD Leganés : Deportivo Alavés (13/38)
PET 23. 11. ob 21.00 ŠTV1 FRA1 Lyon : St. Etienne (14/38)
SOB 24. 11. ob 06.00 SK 1 JAP1
――――――――――――――――――――――――――――――――
ŠE NEAŽURIRANO (vse, kar je rdeče obarvano spodaj ali zgoraj, je neažurirano, vsaj vprašljivo glede prenosa, pomanjkljivo ali kako drugače nezanesljivo):
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 24. 11. ob 09.50 ŠTV1 AUS1 Brisbane Roar : Melbourne City
SOB 24. 11. ob 13.00 SK 1 ŠPA1 SD Eibar : Real Madrid (13/38)
SOB 24. 11. ob 13.00 SK 2 SLO2 Krka : Radomlje
SOB 24. 11. NB 14.00 HTV2 DAVP (dvoboj dvojic; finale; peščena podlaga, Lille, maks. 26.429 gledalcev)
SOB 24. 11. ob 14.45 SLO1 Celje : Rudar Velenje (17/36)
SOB 24. 11. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Udinese : Roma (13/38)
SOB 24. 11. ob 15.00 ŠTV2 HRV1 Rijeka : Dinamo Zagreb
SOB 24. 11. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayern München : Fortuna Düsseldorf (12/34)
SOB 24. 11. ob 15.45 SLO2, ORF1, EUR1 VELS (ž) Killington, ZDA (1. vožnja)
SOB 24. 11. ob 16.00 SK 1 ANG1 Watford : Liverpool (13/38)
SOB 24. 11. ob 16.00 SK 4, 5, 6 ANG1 (13/38)
SOB 24. 11. ob 16.00 SK 4, 5, 6 ANG1 (13/38)
SOB 24. 11. ob 16.00 SK 4, 5, 6 ANG1 (13/38)
SOB 24. 11. ob 16.00 SK 4, 5, 6 ANG1 (13/38)
SOB 24. 11. ob 16.00 SK 4, 5, 6 ANG1 (13/38)
SOB 24. 11. ob 16.00 SK 4, 5, 6 ANG1 (13/38)
SOB 24. 11. ob 16.15 SK ŠPA1 Valencia CF : Rayo Vallecano (13/38)
SOB 24. 11. ob 16.30 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Ruka (Kuusamo) (1. serija; HS 142)
SOB 24. 11. ob 17.00 SLO1 Maribor : Krško (17/36)
SOB 24. 11. ob 17.00 ŠTV2 FRA1 Paris St. Germain : Toulouse (14/38)
SOB 24. 11. ob 17.30 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Ruka (Kuusamo) (2. serija; HS 142)
SOB 24. 11. ob 18.00 ŠTV1 ITA1 Juventus Torino : SPAL (13/38)
SOB 24. 11. ob 18.00 SK 2 ŠPA2 Deportivo de La Coruna : Osasuna
SOB 24. 11. ob 18.30 SK 1 ANG1 Tottenham Hotspur : Chelsea (13/38)
SOB 24. 11. ob 18.30 SK ŠPA1 SD Huesca : Levante UD (13/38)
SOB 24. 11. ob 18.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : 1. FC Nürnberg (12/34)
SOB 24. 11. ob 19.00 SLO2, ORF1, EUR1 VELS (ž) Killington, ZDA (2. vožnja)
SOB 24. 11. ob 20.15 SLO2, ORF1, EUR1 SMUK (m) Lake Louise, Kanada
SOB 24. 11. ob 20.30 ŠTV2 ITA1 Inter : Frosinone (13/38)
SOB 24. 11. ob 20.45 SK 1 ŠPA1 Atlético de Madrid : FC Barcelona (13/38)
SOB 24. 11. ob 20.45 SK 2 NIZ1 PSV Eindhoven : Heerenveen
SOB 24. 11. ob 21.00 ŠTV1 LIGP River Plate : Boca Juniors (Južnoameriška liga prvakov; finale; povratna tekma; IPT 2:2)
SOB 24. 11. ob 23.00 ŠTV3 BRA1 Santos : Atletico MG
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 25. 11. ob 07.00 ŠTV1 AUS1 Sydney : Melbourne Victory
NED 25. 11. ob 12.00 SK 1 ŠPA1 Athletic Club Bilbao : Getafe CF (13/38)
NED 25. 11. ob 12.30 ŠTV1 ITA1 Parma : Sassuolo (13/38)
NED 25. 11. ob 13.00 SLO1 Triglav Kranj : Domžale (17/36)
NED 25. 11. NB 13.00 HTV2 DAVP (prenos enega ali dveh dvobojev posameznikov; finale; peščena podlaga, Lille, maks. 26.429 gledalcev)
NED 25. 11. ob 14.10 TV3, ORF1, RTL F1 Abu Dabi (Jas Marina) (21/21)
NED 25. 11. ob 14.30 SK 1 ANG1 Bournemouth : Arsenal (13/38)
NED 25. 11. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Napoli : Chievo Verona (13/38)
NED 25. 11. ob 15.00 ŠTV2 ITA1 Empoli : Atalanta (13/38)
NED 25. 11. ob 15.00 ŠTV3 ITA1 Bologna : Fiorentina (13/38)
NED 25. 11. ob 15.00 ŠTV FRA1 Montpellier : Rennes (14/38)
NED 25. 11. ob 15.00 SLO1 Gorica : Aluminij (17/36)
NED 25. 11. ob 15.30 EUR2 NEM1 SC Freiburg : Werder Bremen (12/34)
NED 25. 11. ob 16.00 SLO2, ORF1, EUR1 SLAL (ž) Killington, ZDA (1. vožnja)
NED 25. 11. ob 16.15 SK ŠPA1 Sevilla FC : Real Valladolid CF (13/38)
NED 25. 11. ob 17.00 SK 1 ANG1 Wolverhampton Wanderers : Huddersfield Town (13/38)
NED 25. 11. ob 17.00 ŠTV FRA1 Nice : Lille (14/38)
NED 25. 11. ob 17.00 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Ruka (Kuusamo) (1. serija; HS 142)
NED 25. 11. ob 17.30 ŠTV3 HRV1 Lokomotiva : Osijek
NED 25. 11. ob 18.00 ŠTV2 ITA1 Lazio : Milan (13/38)
NED 25. 11. ob 18.00 SK 2 DAN1 FC Kopenhagen : Midtjylland
NED 25. 11. ob 18.00 EUR2 NEM1 Borusssia Mönchengladbach : Hannover 96 (12/34)
NED 25. 11. ob 18.00 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Ruka (Kuusamo) (2. serija; HS 142)
NED 25. 11. ob 18.30 SK ŠPA1 RCD Espanyol : Girona FC (13/38)
NED 25. 11. ob 19.00 SLO2, ORF1, EUR1 SLAL (ž) Killington, ZDA (2. vožnja)
NED 25. 11. ob 20.00 SLO2, ORF1, EUR1 SUPV (m) Lake Louise, Kanada
NED 25. 11. ob 20.30 ŠTV1 ITA1 Genoa : Sampdoria (13/38)
NED 25. 11. ob 20.45 SK 2 ŠPA1 Villarreal CF : Real Betis (13/38)
NED 25. 11. ob 21.00 ŠTV2 FRA1 Amiens : Olympique Marseille (14/38)
NED 25. 11. ob 23.15 EUR1 MLS
PON 26. 11. ob 01.45 EUR1 MLS
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 26. 11. ob 20.30 ŠTV2 ITA1 Cagliari : Torino (13/38)
PON 26. 11. ob 21.00 SK ANG1 Burnley : Newcastle United (13/38)
PON 26. 11. ob 21.00 SK ŠPA1 Real Sociedad : RC Celta Vigo (13/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 27. 11. ob 18.55 LIGP AEK Atene : Ajax Amsterdam (5/6)
TOR 27. 11. ob 18.55 LIGP CSKA Moskva : Viktoria Plzen (5/6)
TOR 27. 11. ob 20.45 ŠTV ANGP Leicester City : Southampton (1/8-finala)
TOR 27. 11. ob 21.00 LIGP Bayern München : Benfica Lizbona (5/6)
TOR 27. 11. ob 21.00 LIGP Olympique Lyon : Manchester City (5/6)
TOR 27. 11. ob 21.00 LIGP 1899 Hoffenheim : Šahtar Donjeck (5/6)
TOR 27. 11. ob 21.00 LIGP AS Roma : Real Madrid (5/6)
TOR 27. 11. ob 21.00 LIGP Juventus Torino : FC Valencia (5/6)
TOR 27. 11. ob 21.00 LIGP Manchester United : Young Boys Bern (5/6)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 28. 11. ob 18.55 LIGP Atletico Madrid : AS Monaco (5/6)
SRE 28. 11. ob 18.55 LIGP Lokomotiva Moskva : Galatasaray Istanbul (5/6)
SRE 28. 11. ob 21.00 LIGP Borussia Dortmund : FC Brügge (5/6)
SRE 28. 11. ob 21.00 LIGP Tottenham Hotspur : Inter (5/6)
SRE 28. 11. ob 21.00 LIGP PSV Eindhoven : FC Barcelona (5/6)
SRE 28. 11. ob 21.00 LIGP Paris St. Germain : FC Liverpool (5/6)
SRE 28. 11. ob 21.00 LIGP SSC Napoli : Crvena zvezda (5/6)
SRE 28. 11. ob 21.00 LIGP FC Porto : FC Schalke 04 (5/6)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 29. 11. ob 18.55 LIGE Bayer 04 Leverkusen : Ludogorec (5/6)
ČET 29. 11. ob 18.55 LIGE FC Salzburg : RB Leipzig (5/6)
ČET 29. 11. ob 18.55 LIGE FC Zürich : AEK Larnaka (5/6)
ČET 29. 11. ob 18.55 LIGE Rosenborg Trondheim : Celtic Glasgow (5/6)
ČET 29. 11. ob 21.00 LIGE Eintracht Frankfurt : Olympique Marseille (5/6)
ČET 29. 11. ob 21.00 LIGE Apollon Limassol : Lazio Rim (5/6)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 30. 11. SLO2 SKOK (m) Nižnji Tagil (kvalifikacije)
PET 30. 11. SLO2, ORF1, EUR1 SUPV (m) Beaver Creek, ZDA
PET 30. 11. SLO2, ORF1, EUR1 SMUK (ž) Lake Louise, Kanada (prvi od dveh smukov ta vikend)
PET 30. 11. ob 20.30 EUR2 NEM1 Fortuna Düsseldorf : 1. FSV Mainz 05 (13/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 01. 12. SLO2 SKOK (m) Nižnji Tagil (1. serija)
SOB 01. 12. SLO2 SKOK (m) Nižnji Tagil (2. serija)
SOB 01. 12. ob 13.30 SLO2 SLO1 Aluminij : Olimpija Ljubljana (18/36)
SOB 01. 12. ob 15.30 EUR2 NEM1 Borussia Dortmund : SC Freiburg ali Werder Bremen : Bayern München (13/34)
SOB 01. 12. ob 17.15 SLO1 Domžale : Maribor (18/36)
SOB 01. 12. ob 18.30 EUR2 NEM1 1899 Hoffenheim : FC Schalke 04 (13/34)
SOB 01. 12. ob 19.15 SLO1 Krško : Gorica (18/36)
SOB 01. 12. SLO2, ORF1, EUR1 SMUK (m) Beaver Creek, ZDA
SOB 01. 12. SLO2, ORF1, EUR1 SMUK (ž) Lake Louise, Kanada (2. od dveh smukov ta vikend)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 02. 12. SLO2 SKOK (m) Nižnji Tagil (1. serija)
NED 02. 12. SLO2 SKOK (m) Nižnji Tagil (2. serija)
NED 02. 12. ob 13.00 SLO1 Mura : Celje (18/36)
NED 02. 12. ob 15.30 EUR2 NEM1 RB Leipzig : Borussia Mönchengladbach (13/34)
NED 02. 12. ob 16.00 SLO1 Rudar Velenje : Triglav Kranj (18/36)
NED 02. 12. ob 18.00 EUR2 NEM1 Eintracht Frankfurt : VfL Wolfsburg (13/34)
NED 02. 12. SLO2, ORF1, EUR1 VELS (m) Beaver Creek, ZDA (1. vožnja)
NED 02. 12. SLO2, ORF1, EUR1 VELS (m) Beaver Creek, ZDA (2. vožnja)
NED 02. 12. SLO2, ORF1, EUR1 SUPV (ž) Lake Louise, Kanada
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 03. 12. ob 20.30 EUR2 NEM1 1. FC Nürnberg : Bayer 04 Leverkusen (13/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 07. 12. ob 16.45 SLO2 SLO1 Rudar Velenje : Maribor (19/36)
PET 07. 12. ob 20.30 EUR2 NEM1 Werder Bremen : Fortuna Düsseldorf (14/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 08. 12. ob 14.00 SLO1 Gorica : Olimpija Ljubljana (19/36)
SOB 08. 12. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayern München : 1. FC Nürnberg ali FC Schalke 04 : Borussia Dortmund (14/34)
SOB 08. 12. ob 16.05 SLO1 Domžale : Krško (19/36)
SOB 08. 12. ob 18.30 EUR2 NEM1 Hertha BSC : Eintracht Frankfurt (14/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 09. 12. ob 13.00 SLO1 Mura : Triglav Kranj (19/36)
NED 09. 12. ob 15.30 EUR2 NEM1 1. FSV Mainz 05 : Hannover 96 (14/34)
NED 09. 12. ob 16.00 SLO1 Aluminij : Celje (19/36)
NED 09. 12. ob 18.00 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : VfB Stuttgart (14/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 11. 12. ob 18.55 LIGP FC Schalke 04 : Lokomotiva Moskva (6/6)
TOR 11. 12. ob 18.55 LIGP Galatasaray Istanbul : FC Porto (6/6)
TOR 11. 12. ob 21.00 LIGP AS Monaco : Borussia Dortmund (6/6)
TOR 11. 12. ob 21.00 LIGP FC Brügge : Atletico Madrid (6/6)
TOR 11. 12. ob 21.00 LIGP FC Barcelona : Tottenham Hotspur (6/6)
TOR 11. 12. ob 21.00 LIGP Inter : PSV Eindhoven (6/6)
TOR 11. 12. ob 21.00 LIGP FC Liverpool : SSC Napoli (6/6)
TOR 11. 12. ob 21.00 LIGP Crvena zvezda : Paris St. Germain (6/6)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 12. 12. ob 18.55 LIGP Real Madrid : CSKA Moskva (6/6)
SRE 12. 12. ob 18.55 LIGP Viktoria Plzen : AS Roma (6/6)
SRE 12. 12. ob 21.00 LIGP Benfica Lizbona : AEK Atene (6/6)
SRE 12. 12. ob 21.00 LIGP Ajax Amsterdam : Bayern München (6/6)
SRE 12. 12. ob 21.00 LIGP Manchester City : 1899 Hoffenheim (6/6)
SRE 12. 12. ob 21.00 LIGP Šahtar Donjeck : Olympique Lyon (6/6)
SRE 12. 12. ob 21.00 LIGP FC Valencia : Manchester United (6/6)
SRE 12. 12. ob 21.00 LIGP Young Boys Bern : Juventus Torino (6/6)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 13. 12. ob 18.55 LIGE Lazio : Eintracht Frankfurt (6/6)
ČET 13. 12. ob 18.55 LIGE Olympique Marseille : Apollon Limassol (6/6)
ČET 13. 12. ob 21.00 LIGE AEK Larnaka : Bayer 04 Leverkusen (6/6)
ČET 13. 12. ob 21.00 LIGE RB Leipzig : Rosenborg Trondheim (6/6)
ČET 13. 12. ob 21.00 LIGE Ludogorec : FC Zürich (6/6)
ČET 13. 12. ob 21.00 LIGE Celtic Glasgow : FC Salzburg (6/6)
ČET 13. 12.
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.

Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
OBN http://www.obn.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=61
RT Srbija (PRIJ, KVAL)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2016/17 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2016/17 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 18/19, 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, v 4. predkrogu bo tako na voljo le še 6 prostih mest in ne več 10, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov, več informacij bo UEFA podala decembra 2016)
"LIGP (prej so imele tri najmočnejše lige zagotovljena po tri mesta, četrtouvrščeni v prvenstvu pa je moral v kvalifikacije. To se je spremenilo, saj so imele štiri najmočnejše lige zagotovljena štiri mesta v skupinskem delu. To najbolj ustreza italijanski Serii A, ki ima kot četrtouvrščena liga zagotovljeni le dve mesti, tretji klub pa mora v kvalifikacije. Peto- in šestouvrščena liga (trenutno Francija in Rusija) imata še naprej zagotovljeni dve mesti, prvaki lig na mestih od 7 do 10 pa po eno mesto.
""Poraženca"" novega sistema sta 11. in 12. liga na evropski lestvici (trenutno Švica in Češka), saj sta izgubili po eno zagotovljeno mesto v skupinskem delu. Prvaka bosta tako morala (skupaj s preostalimi prvaki manj kakovostnih prvenstev) v kvalifikacije.
Vsekakor bo za manjše klube uvrstitev v Ligo prvakov težja. Še letos je bilo prostora za 10 ekip iz kvalifikacij, po novem jih bo le še za šest; vir: http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/refo ... ijo/401269"
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589
F1 (TV3, ORF1, RTL)
SiOL.net (tenis) 19.11.2018 0 četrtek, 22. 11. 2018 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 19.11.2018 0 četrtek, 22. 11. 2018 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 19.11.2018 0 četrtek, 22. 11. 2018 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2018 pokal Telekom) 19.11.2018 0 četrtek, 22. 11. 2018
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 19.11.2018 0 četrtek, 22. 11. 2018
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 19.11.2018 0 četrtek, 22. 11. 2018
ARD (PRIJ, NEMP) 19.11.2018 0 četrtek, 22. 11. 2018
SK 1 19.11.2018 0 petek, 23. 11. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 19.11.2018 0 petek, 23. 11. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 19.11.2018 0 petek, 23. 11. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 19.11.2018 0 petek, 23. 11. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 19.11.2018 0 petek, 23. 11. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 6 19.11.2018 0 petek, 23. 11. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK HD 19.11.2018 0 petek, 23. 11. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net?
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 18.11.2018 1 nedelja, 25. 11. 2018 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 18.11.2018 1 nedelja, 25. 11. 2018 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
HTV1, 2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 18.11.2018 1 ponedeljek, 26. 11. 2018 http://raspored.hrt.hr/
ŠTV1 18.11.2018 1 ponedeljek, 26. 11. 2018 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 18.11.2018 1 ponedeljek, 26. 11. 2018 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 18.11.2018 1 ponedeljek, 26. 11. 2018 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 18.11.2018 1 ponedeljek, 26. 11. 2018 http://tv.orf.at/all/20180504/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
SLO2 (PRIJ, KVAL za EP 2016, vsi smuč. skoki razen tisti iz Finske) 18.11.2018 1 ponedeljek, 26. 11. 2018 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
KANA (LIGP, LIGE, SLO1) 18.11.2018 1 nedelja, 25. 11. 2018
POP (LIGP, LIGE) 18.11.2018 1 nedelja, 25. 11. 2018
Sport1 5.11.2018 14 nedelja, 02. 12. 2018 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
SLO1 liga 1.11.2018 18 nedelja, 09. 12. 2018 (do vključno 19. kroga)
ITA1, NEM1 (do četrtka, 13. decembra), ANG1, ŠPA1 (do ponedeljka, 26. novembra), FRA1
Alpsko smučanje in moški skoki prepisani do vključno 2. decembra 2018
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Radarske slike padavin:
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ALPL = alpska liga (hokej)
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AO = Australian Open (teniški turnir za Grand Slam iz Melbourna)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev (NextGen v Milanu do leta 2021)
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga (Usain Bolt ne nastopa več za ekipo Central Coast Mariners)
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa)
  • ČRGP = pokal Črne Gore
  • DAVP = Davisov pokal
  • DFC = Dubai Football Challenge
  • DRŽP = državno prvenstvo
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na SLO2 ali SLO3 in ORF1)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019)
  • GOLC = zlati pokal 2017 (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov, letos gostijo ZDA, ki se želijo vrniti na prestol najboljšega. Naslov sicer brani Mehika, ki je tudi letos med glavnimi favoriti za končno slavje)
  • HOPC = Hopmanov pokal (tenis)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOLE = kolesarstvo (samo dirki po Italiji in Franciji)
  • KOMB = kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 igra v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov (sezone 2015-18 na HTV2, ORF1, Kanal A, ZDF)
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • RTSS = RTS SAT
  • SLAL = slalom
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk
  • SUPV = superveleslalom
  • ŠKOP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk; od 2019 naprej v Šenzenu na Kitajskem
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, kandidati morajo oddati prijavo do 2. novembra 2018, krajši seznam kandidatov bo objavljen v petek, 14. 12. 2018, končne odločitve pa ne bo pred marcem 2019, v igri bo predvidoma še vedno tudi še London
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Wuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma
  • ZPOK = CONCACAF Zlati pokal 2015 (nogometno prvenstvo Severne in Srednje Amerike)
Last edited by komar on 29 Nov 2017, 13:10, edited 3264 times in total.

User avatar
pilot
Posts: 401
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 11:51

Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1783
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 12:08

pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

User avatar
pilot
Posts: 401
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 12:11

DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1783
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 13:24

Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

User avatar
komar
Posts: 374
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, do 40 Mbps/1 Mbps, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Post by komar » 12 Aug 2012, 11:51

pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)
Napoved vremena za november 2018: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6819.0.html
Satelitske, radarske slike in animacije: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6478.0.html

User avatar
pilot
Posts: 401
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 12 Aug 2012, 19:19

DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1783
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 12:18

Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

DownTaker
Posts: 285
Joined: 23 Sep 2009, 22:14
Kabelski ponudnik: Elektro Turnšek
Paket: paket MIX L + HD
DVB-C Sprejemnik: Sony Bravia 40W5820

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DownTaker » 24 Aug 2012, 12:40

to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1783
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 15:42

Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest