Preglednica športnih prenosov v živo

Preglednica športnih prenosov v živo

Moderators: komar, komar, komar

User avatar
komar
Posts: 377
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, s 1. 2. hitrosti do 40 Mbps/1 Mbps, UniFi do 1 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Preglednica športnih prenosov v živo

Post by komar » 11 Aug 2012, 09:53

――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 25. 02. ob 12.00 SK 1 ŠPA1 Villarreal : Getafe (25/38)
NED 25. 02. ob 12.30 SK 2 NIZ1 Ajax : Den Haag
NED 25. 02. ob 12.30 ŠTV1 ITA1 Crotone : SPAL (26/38)
NED 25. 02. ob 13.00 SK 3 ANG1 Crystal Palace : Tottenham Hotspur (28/38)
NED 25. 02. ob 13.00 SK 4 SRB1 Spartak : Crvena zvezda
NED 25. 02. ob 13.00 SK HD IND1 Pune City : Goa
NED 25. 02. ob 14.30 SK 2 NIZ1 Feyenoord : PSV Eindhoven
NED 25. 02. ob 15.00 SK 3 SRB1 Partizan : Zemun
NED 25. 02. ob 15.00 ŠTV1 SLO1 Maribor : Aluminij (19/36)
NED 25. 02. ob 15.00 ŠTV3 ITA1 Sassuolo : Lazio (26/38)
NED 25. 02. ob 15.00 np ITA1 Sampdoria : Udinese (26/38)
NED 25. 02. ob 15.00 np ITA1 Fiorentina : Chievo Verona (26/38)
NED 25. 02. ob 15.00 np FRA1 Bordeaux : Nice (27/38)
NED 25. 02. ob 15.05 SK 1 ANG1 Manchester United : Chelsea (28/38)
NED 25. 02. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayer 04 Leverkusen : FC Schalke 04 (24/34)
NED 25. 02. ob 15.30 SK 5 IND1 Jamshedpur : Bengaluru
NED 25. 02. ob 16.15 SK 6, HD ŠPA1 Athletic Bilbao : Malaga (25/38)
NED 25. 02. ob 16.30 ORF1, SK 4 AVS1 Puntigamer Sturm Gradec : Red Bull Salzburg (24/36)
NED 25. 02. ob 16.55 KANA SLO1 Olimpija Ljubljana : Celje (19/36)
NED 25. 02. ob 17.00 SK 2 TUR1 Bešiktaš : Fenerbahče
NED 25. 02. ob 17.00 np FRA1 Lyon : St. Etienne (27/38)
NED 25. 02. ob 17.00 ŠTV2 HRV1 Rijeka : Dinamo Zagreb
NED 25. 02. ob 17.30 ŠTV1 ANGP Arsenal : Manchester City (finale; Wembley; tekmeca se sicer pomerita še v četrtek v prvenstveni tekmi)
NED 25. 02. ob 18.00 ŠTV3 ITA1 Juventus : Atalanta (26/38)
NED 25. 02. ob 18.00 SK 6v DAN1 FC Kopenhagen : Odense
NED 25. 02. ob 18.00 EUR2 NEM1 RB Leipzig : 1. FC Köln (24/34)
NED 25. 02. ob 18.30 SK 1 ŠPA1 Valencia : Real Sociedad (25/38)
NED 25. 02. ob 20.00 SK 5 ŠPA2 Tenerife : Lugo
NED 25. 02. ob 20.45 SK 1 ŠPA1 Sevilla : Atletico Madrid (25/38)
NED 25. 02. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Roma : Milan (26/38)
NED 25. 02. ob 21.00 ŠTV2 FRA1 Paris Saint Germain : Olympique Marseille (27/38)
NED 25. 02. ob 21.00 SK 2 ATP500 Rio de Janeiro (finale: Schwartzman vs. Verdasco)
NED 25. 02. ob 21.15 SK 6 POR1 Portimonense : Porto
――――――――――――――――――――――――――――――――
ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 26. 02. ob 16.00 ŠTV1 HRV1 Inter : Istra
PON 26. 02. ob 20.30 EUR2 NEM1 Borussia Dortmund : FC Augsburg (24/34)
PON 26. 02. ob 20.30 ŠTV2 ITA2 Salernitana : Parma
PON 26. 02. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Cagliari : Napoli (26/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 27. 02. ob 17.30 HTV2 EBEL Medveščak : Innsbruck
TOR 27. 02. ob 20.15 ŠTV2 ŠVIP Young Boys : Basel (1/2-finale)
TOR 27. 02. ob 20.45 SK FA Swansea City : Sheffield Wednesday (ponovljena tekma 5. kroga oz. 1/8-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 28. 02. ob 17.30 SK ITAP Juventus : Atalanta (PT 1/2-finala; IPT 1:0)
SRE 28. 02. ob 18.30 SK 5 NIZP (1/2-finale)
SRE 28. 02. ob 20.15 ŠTV2 ŠVIP Zuerich : Grasshoppers (1/2-finale)
SRE 28. 02. ob 20.30 ORF1 AVSP Rapid Dunaj : Guntamatic Ried (4. krog)
SRE 28. 02. ob 20.45 SK ITAP Lazio : Milan (PT 1/2-finala; IPT 0:0)
SRE 28. 02. ob 20.45 SK 5 NIZP (1/2-finale)
SRE 28. 02. ob 21.05 ŠTV1v FRAP Paris SG : Olympique Marseille (1/4-finale; vklop ob ca. 21.30)
SRE 28. 02. ob 21.05 SK FA Tottenham Hotspur : Rochdale (ponovljena tekma 5. kroga oz. 1/8-finala)
SRE 28. 02. ob 21.15 ŠTV3 PORP Aves : Caldas CS (1. tekma 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 01. 03. ob 20.45 SK ANG1 Arsenal : Manchester City (28/38)
ČET 01. 03. ob 21.00 ŠTV1 FRAP Caen : Lyon (1/4-finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 02. 03. ob 09.50 ŠTV1 AUS1 Melbourne City : Melbourne Victory
PET 02. 03. ob 18.00 ŠTV1 SLO1 Aluminij : Krško (20/36)
PET 02. 03. ob 18.00 EUR1 SKOK (m) Lahti (HS 130; kvalifikacije)
PET 02. 03. ob 19.00 ŠTV2 FRA1 Nice : Lille
PET 02. 03. ob 20.30 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : Werder Bremen (25/34)
PET 02. 03. ob 20.45 ŠTV1 FRA1 Monaco : Bordeaux
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 03. 03. ob 09.30 SLO2, ORF1, EUR, HTV2 VELS (m) Kranjska Gora (1. vožnja)
SOB 03. 03. ob 10.30 SLO2, ORF1, EUR SUPV (ž) Crans Montana
SOB 03. 03. ob 12.30 SLO2, ORF1, EUR, HTV2 VELS (m) Kranjska Gora (2. vožnja)
SOB 03. 03. ob 13.00 ŠTV1 SLO1 Rudar Velenje : Ankaran Hrvatini (20/36)
SOB 03. 03. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 SPAL : Bologna (27/38)
SOB 03. 03. ob 15.00 KANA SLO1 Triglav : Maribor (20/36)
SOB 03. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : Hertha BSC ali VfL Wolfsburg : Bayer 04 Leverkusen (25/34)
SOB 03. 03. ob 16.30 SLO2, ORF1, EUR SKOK (m) Lahti (HS 130; ekipna tekma)
SOB 03. 03. ob 17.00 ŠTV1 SLO1 Domžale : Celje (20/36)
SOB 03. 03. ob 18.00 ŠTV3 ITA1 Lazio : Juventus (27/38)
SOB 03. 03. ob 18.30 EUR2 NEM1 RB Leipzig : Borussia Dortmund (25/34)
SOB 03. 03. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Napoli : Roma (27/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 04. 03. ob 09.30 SLO2, ORF1, EUR, HTV2 SLAL (m) Kranjska Gora (1. vožnja)
NED 04. 03. ob 10.30 SLO2, ORF1, EUR SUPVak (ž) Crans Montana (alpska kombinacija)
NED 04. 03. ob 12.30 ŠTV2 ITA1 Genoa : Cagliari (27/38)
NED 04. 03. ob 12.30 SLO2, ORF1, EUR, HTV2 SLAL (m) Kranjska Gora (2. vožnja)
NED 04. 03. ob 13.30 SLO2, ORF1, EUR SLALak (ž) Crans Montana (alpska kombinacija)
NED 04. 03. ob 15.00 ŠTV2 ITA1 Atalanta : Sampdoria (27/38)
NED 04. 03. ob 15.00 ŠTV3 ITA1 Udinese : Fiorentina (27/38)
NED 04. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 1. FC Köln : VfB Stuttgart (25/34)
NED 04. 03. ob 15.30 SLO2, ORF1, EUR SKOK (m) Lahti (HS 130; tekma posameznikov)
NED 04. 03. ob 16.30 ORF1 AVS1 Red Bull Salzburg : Rapid Dunaj (25/36)
NED 04. 03. ob 16.55 KANA SLO1 Gorica : Olimpija Ljubljana (20/36)
NED 04. 03. ob 17.00 ŠTV2 FRA1 Montpellier : Lyon (28/38)
NED 04. 03. ob 18.00 EUR2 NEM1 SC Freiburg : Bayern München (25/34)
NED 04. 03. ob 20.45 ŠTV1v ITA1 Milan : Inter (27/38; vklop ob ca. 21. uri)
NED 04. 03. ob 21.00 ŠTV2 FRA1 Olympique Marseille : Nantes (28/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 06. 03. ob 14.00 SLO1 Ankaran Hrvatini : Domžale (21/36)
TOR 06. 03. ob 16.00 SLO1 Maribor : Rudar (21/36)
TOR 06. 03. ob 18.00 SLO1 Krško : Triglav (21/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 07. 03. ob 16.00 SLO1 Celje : Gorica (21/36)
SRE 07. 03. ob 18.00 SLO1 Olimpija Ljubljana : Aluminij (21/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 09. 03. ob 20.30 EUR2 NEM1 1. FSV Mainz 05 : FC Schalke 04 (26/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 10. 03. ob 13.00 SLO1 Rudar : Krško (22/36)
SOB 10. 03. ob 15.00 SLO1 Ankaran Hrvatini : Maribor (22/36)
SOB 10. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayern München : Hamburger SV (26/34)
SOB 10. 03. ob 17.00 KANA SLO1 Domžale : Gorica (22/36)
SOB 10. 03. ob 18.30 EUR2 NEM1 Bayer 04 Leverkusen : Borussia Mönchengladbach (26/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 11. 03. ob 15.00 SLO1 Triglav : Olimpija Ljubljana (22/36)
NED 11. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 VfB Stuttgart : RB Leipzig (26/34)
NED 11. 03. ob 17.00 KANA SLO1 Aluminij : Celje (22/36)
NED 11. 03. ob 18.00 EUR2 NEM1 Borussia Dortmund : Eintracht Frankfurt (26/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 12. 03. ob 20.30 EUR2 NEM1 Werder Bremen : 1. FC Köln (26/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 16. 03. ob 20.30 EUR2 NEM1 SC Freiburg : VfB Stuttgart (27/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 17. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : 1899 Hoffenheim ali Hamburger SV : Hertha BSC (27/34)
SOB 17. 03. ob 18.30 EUR2 NEM1 VfL Wolfsburg : FC Schalke 04 (27/34)
SOB 17. 03. SK FA Swansea City / Sheffield Wednesday : Tottenham Hotspur / Rochdale (6. krog oz. 1/4-finale)
SOB 17. 03. SK FA Wigan : Southampton (6. krog oz. 1/4-finale)
SOB 17. 03. SK FA Leicester City : Chelsea (6. krog oz. 1/4-finale)
SOB 17. 03. SK FA Manchester United : Brighton & Hove Albion (6. krog oz. 1/4-finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 18. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 1. FC Köln : Bayer 04 Leverkusen (27/34)
NED 18. 03. ob 18.00 EUR2 NEM1 RB Leipzig : Bayern München (27/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 25. 03. ob 07.10 ORF1, RTL F1 Melbourne (VN Avstralije) (1/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 04. 04. ob 15.00 ŠTV SLO1 Rudar : Domžale (preložena tekma 19/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 11. 04. SLOP Gorica : Aluminij (1. tekma 1/2-finala)
SRE 11. 04. SLOP Olimpija Ljubljana : Celje (1. tekma 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 17. 04. SK NEMP (1/2-finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 18. 04. SLOP Aluminij : Gorica (PT 1/2-finala)
SRE 18. 04. SLOP Celje : Olimpija Ljubljana (PT 1/2-finala)
SRE 18. 04. SK NEMP (1/2-finale)
SRE 18. 04. ob 16.00 ŠTV PORP Sporting Lizbona : Porto (PT 1/2-finala; IPT 0:1)
SRE 18. 04. ob 16.00 ŠTV PORP Caldas CS : Aves (PT 1/2-finala)
SRE 18. 04. ob 18.00 SLO1 Krško : Gorica (preložena tekma 19/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 21. 04. ŠTV ŠPAP (finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.

Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
OBN http://www.obn.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=61
RT Srbija (PRIJ, KVAL)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2016/17 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2016/17 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 18/19, 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, v 4. predkrogu bo tako na voljo le še 6 prostih mest in ne več 10, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov, več informacij bo UEFA podala decembra 2016)
"LIGP (trenutno imajo tri najmočnejše lige zagotovljena po tri mesta, četrtouvrščeni v prvenstvu pa mora v kvalifikacije. To se bo spremenilo, saj bodo imele štiri najmočnejše lige zagotovljena štiri mesta v skupinskem delu. Trenutno to najbolj ustreza italijanski Serii A, ki ima kot četrtouvrščena liga zagotovljeni le dve mesti, tretji klub pa mora v kvalifikacije. Peto- in šestouvrščena liga (trenutno Francija in Rusija) bosta imeli še naprej zagotovljeni dve mesti, prvaki lig na mestih od 7 do 10 pa po eno mesto.
""Poraženca"" novega sistema sta 11. in 12. liga na evropski lestvici (trenutno Švica in Češka), saj sta izgubili po eno zagotovljeno mesto v skupinskem delu. Prvaka bosta tako morala (skupaj s preostalimi prvaki manj kakovostnih prvenstev) v kvalifikacije.
Vsekakor bo za manjše klube uvrstitev v Ligo prvakov težja. Še letos je bilo prostora za 10 ekip iz kvalifikacij, po novem jih bo le še za šest; vir: http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/refo ... ijo/401269"
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589
F1 (ORF1, RTL)
ŠPAP, NEMP
ITA1 (TV pravice 2015/16, 2016/17 in 2017/18 Šport TV-ju) 29.01.2018 27 ponedeljek, 26. 02. 2018
FRA1 (TV pravice 2015/16, 2016/17 in 2017/18 na Šport TV-ju) 31.01.2018 25 ponedeljek, 26. 02. 2018
ŠPA1 (TV pravice 2015/16, 2016/17 in 2017/18 Sportklubu) 29.01.2018 27 ponedeljek, 19. 02. 2018
ANG1 (TV pravice 2016/17 in 2017/18 in 2018/19 Sportklubu; v sezoni 16/17 12 tekem ob petkih zvečer, 1. je bila 19. 08. 2016) 29.01.2018 27 ponedeljek, 26. 02. 2018
NEM1 (TV pravice 2012/13, 2013/14 in 2014/15 na EUR2; t. i. sokolje oko od sezone 2015/16 naprej) 29.01.2018 27 nedelja, 18. 03. 2018 http://www.sportschau.de/ticker/index.html
SKOK, SLAL, VELS, SUPV, SMUK 29.01.2018 27 ponedeljek, 05. 02. 2018
SiOL.net (tenis) 25.02.2018 0 sreda, 28. 02. 2018 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 25.02.2018 0 sreda, 28. 02. 2018 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
SAT1 (okoli 12. 07. 2018 pokal Telekom) 25.02.2018 0 sreda, 28. 02. 2018
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 25.02.2018 0 sreda, 28. 02. 2018
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 25.02.2018 0 sreda, 28. 02. 2018
ARD (PRIJ, NEMP) 25.02.2018 0 sreda, 28. 02. 2018
Sport1 25.02.2018 0 sreda, 28. 02. 2018 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
KANA (LIGP, LIGE, SLO1) 24.02.2018 1 petek, 02. 03. 2018
POP (LIGP, LIGE) 24.02.2018 1 petek, 02. 03. 2018
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 24.02.2018 1 petek, 02. 03. 2018
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 24.02.2018 1 petek, 02. 03. 2018 na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
SK 1 (PRIJ, KVAL za Euro 2016) 25.02.2018 0 nedelja, 25. 02. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 (PRIJ, KVAL) 25.02.2018 0 nedelja, 25. 02. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 (PRIJ, KVAL) 25.02.2018 0 nedelja, 25. 02. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 (PRIJ, KVAL, ARG1) 25.02.2018 0 nedelja, 25. 02. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 (PRIJ, KVAL, ARG1) 25.02.2018 0 nedelja, 25. 02. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 6 (PRIJ, KVAL, ARG1) 25.02.2018 0 nedelja, 25. 02. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK HD (PRIJ, KVAL) 25.02.2018 0 nedelja, 25. 02. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net?
HTV1 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 22.02.2018 3 nedelja, 04. 03. 2018 http://raspored.hrt.hr/
HTV2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 22.02.2018 3 nedelja, 04. 03. 2018 http://raspored.hrt.hr/
ŠTV1 22.02.2018 3 nedelja, 04. 03. 2018 http://www.sport-tv.si/app/scheduleT/
ŠTV2 22.02.2018 3 nedelja, 04. 03. 2018 http://www.sport-tv.si/app/scheduleT/
ŠTV3 22.02.2018 3 nedelja, 04. 03. 2018 http://www.sport-tv.si/app/scheduleT/
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 25.02.2018 0 petek, 02. 03. 2018 http://tv.orf.at/all/20180201/filter?cat=Sport
SLO2 (PRIJ, KVAL za EP 2016, vsi smuč. skoki razen tisti iz Finske) 25.02.2018 0 petek, 02. 03. 2018 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Radarske slike padavin:
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • AO = Australian Open (teniški turnir za Grand Slam iz Melbourna)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška različica Lige prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška različica Lige Evropa)
  • ČRGP = pokal Črne Gore
  • DAVP = Davisov pokal
  • DFC = Dubai Football Challenge
  • DRŽP = državno prvenstvo
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na SLO2 ali SLO3 in ORF1)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam
  • GOLC = zlati pokal 2017 (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov, letos gostijo ZDA, ki se želijo vrniti na prestol najboljšega. Naslov sicer brani Mehika, ki je tudi letos med glavnimi favoriti za končno slavje)
  • HOPC = Hopmanov pokal (tenis)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOLE = kolesarstvo (samo dirki po Italiji in Franciji)
  • KOMB = kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 igra v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = liga Evropa
  • LIGP = liga prvakov (sezone 2015-18 na HTV2, ORF1, Kanal A, ZDF)
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • RTSS = RTS SAT
  • SLAL = slalom
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk
  • SUPV = superveleslalom
  • ŠKOP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020)
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Wuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma
  • ZPOK = CONCACAF Zlati pokal 2015 (nogometno prvenstvo Severne in Srednje Amerike)
Last edited by komar on 29 Nov 2017, 13:10, edited 3264 times in total.

User avatar
pilot
Posts: 400
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 11:51

Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1789
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 12:08

pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

User avatar
pilot
Posts: 400
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 12:11

DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1789
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 13:24

Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

User avatar
komar
Posts: 377
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, s 1. 2. hitrosti do 40 Mbps/1 Mbps, UniFi do 1 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Post by komar » 12 Aug 2012, 11:51

pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)
Napoved vremena za februar 2018: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6652.0.html
Satelitske, radarske slike in animacije: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6478.0.html

User avatar
pilot
Posts: 400
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 12 Aug 2012, 19:19

DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1789
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 12:18

Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

DownTaker
Posts: 285
Joined: 23 Sep 2009, 22:14
Kabelski ponudnik: Elektro Turnšek
Paket: paket MIX L + HD
DVB-C Sprejemnik: Sony Bravia 40W5820

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DownTaker » 24 Aug 2012, 12:40

to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1789
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 15:42

Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest