Preglednica športnih prenosov v živo

Preglednica športnih prenosov v živo

Moderators: komar, komar, komar

User avatar
komar
Posts: 382
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Preglednica športnih prenosov v živo

Post by komar » 11 Aug 2012, 09:53

――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 23. 05. ob 20.15 EUR2 NEM1/2 VfB Stuttgart : FC Union Berlin (1. tekma play-offa za NEM1)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 24. 05. NB 10.00 EUR2 GS2000 Pariz (5. dan kvalifikacij; prenos vsaj do 14. ure)
PET 24. 05. NB 14.00 EUR2 ATP250 Ženeva (2x 1/2-finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/322/op.pdf)
PET 24. 05. NB 14.30 SK 1 ATP250 Lyon (2x 1/2-finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/7694/op.pdf)
PET 24. 05. ob 20.00 SK 3 TUR1 Sivasspor : Galatasaray (zadnji krog)
PET 24. 05. ob 21.00 SK 1 ŠPA2 Malaga : Zaragoza
PET 24. 05. ob 21.05 ŠTV1 FRA1 Caen : Bordeaux
PET 24. 05. ob 21.05 ŠTV2 FRA1 Amiens : Guingamp
PET 24. 05. ob 21.05 ŠTV3 FRA1 Dijon : Toulouse
SOB 25. 05. ob 00.00 ŠTV1 WAC : EST (Total CAF Champions League; finale, prva tekma)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Vse, kar je rdeče obarvano spodaj ali zgoraj, je neažurirano, vsaj vprašljivo glede prenosa, pomanjkljivo ali kako drugače nezanesljivo!
――――――――――――――――――――――――――――――――
ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 25. 05. ob 13.35 SK 2 KIT1 Hebei : Jiangsu Suning
SOB 25. 05. NB 13.30 EUR2 WTAi Nuernberg (finale)
SOB 25. 05. NB 14.30 SK 1 ATP250 Lyon (finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/7694/op.pdf)
SOB 25. 05. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 (38/38)
SOB 25. 05. NB 15.30 EUR2 ATP250 Ženeva (finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/322/op.pdf)
SOB 25. 05. ob 16.00 SK 2 ŠKOFA Hearts : Celtic Glasgow (finale)
SOB 25. 05. ob 16.00 SK 3v ANG4 Newport County : Tranmere (finale play-offa za ANG3)
SOB 25. 05. ob 17.00 SK 1 DAN1 FC Kopenhagen : Nordsjaelland
SOB 25. 05. ob 17.00 SK 6 AVS1 Hartberg : Admira
SOB 25. 05. ob 17.30 SK 4 ŠPA2 Sporting Gijon : Albacete
SOB 25. 05. ob 17.55 SLO2 SLO1 Aluminij : Olimpija Ljubljana (36/36)
SOB 25. 05. ob 17.55 PTV SLO1 Krško : Gorica (36/36)
SOB 25. 05. ob 17.55 PTV SLO1 Mura : Celje (36/36)
SOB 25. 05. ob 17.55 PTV SLO1 Rudar Velenje : Triglav Kranj (36/36)
SOB 25. 05. ob 17.55 PTV SLO1 Domžale : Maribor (36/36)
SOB 25. 05. ob 18.00 ŠTV1 ITA1 Frosinone : Chievo Verona (38/38)
SOB 25. 05. ob 19.00 SK 5 ŠVI1 Young Boys : Luzern
SOB 25. 05. ob 20.00 ŠTV1 NEMP RB Leipzig : Bayern München (finale; Berlin)
SOB 25. 05. ob 20.30 ŠTV3 ITA1 Bologna : Napoli (38/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 26. 05. ob 08.00 SK 1 JAP1 Kobe : Šonan
NED 26. 05. NB 11.00 EUR1, 2 GS2000 Pariz (1. dan; na EUR1 le do 13. ure)
NED 26. 05. ob 13.35 SK 2 KIT1 Šanghaj SIPG :Beijing Guoan
NED 26. 05. ob 15.00 SK 1 ŠVE1 Djurgarden : Ostersunds
NED 26. 05. ob 15.00 ŠTV2 ITA1 Torino : Lazio (38/38)
NED 26. 05. ob 15.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Monaka (Monte Carlo) (6/21)
NED 26. 05. ob 16.00 SK 2 ANG3 Charlton Athletic : Sunderland (finale play-offa za ANG2)
NED 26. 05. ob 17.00 SK 1 SLO2 Bravo : Ankaran (zadnji krog)
NED 26. 05. ob 17.00 SK 4 AVS1 Red Bull Salzburg : St. Polten
NED 26. 05. ob 17.00 SK 5 AVS1 LASK : Austria Dunaj
NED 26. 05. ob 17.15 EUR1, 2 GS2000 Pariz (1. dan)
NED 26. 05. ob 18.00 ŠTV2 ITA1 Sampdoria : Juventus (38/38)
NED 26. 05. ob 18.30 SK 6 UKR1 Šahtar Donjeck : Mariupol
NED 26. 05. ob 19.00 SK 3 ŠPA2 Granada : Cadiz
NED 26. 05. ob 20.00 SK 1 ŠPA2 Extremandura : Lugo
NED 26. 05. ob 20.00 SK 2 ROM1 Concordia : PoliIasi
NED 26. 05. ob 20.30 ŠTV1 ITA1 Atalanta : Sassuolo (38/38)
NED 26. 05. ob 20.30 ŠTV2 ITA1 Inter : Empoli (38/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 27. 05. NB 11.00 EUR1, 2 GS2000 Pariz (2. dan)
PON 27. 05. ob 16.00 SK 1 ANG2 Aston Villa : Derby County (finale play-offa za ANG1; Wembley)
PON 27. 05. ob 20.15 EUR2 NEM1/2 FC Union Berlin : VfB Stuttgart (PT play-offa za NEM1)
PON 27. 05. ob 21.00 SK 1 ŠPA2 Deportivo de La Coruna : Mallorca
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 28. 05. NB 11.00 EUR1, 2, HTV2 GS2000 Pariz (3. dan; na EUR1 le do 13. ure)
TOR 28. 05. ob 17.15 EUR1, 2, HTV2 GS2000 Pariz (3. dan)
TOR 28. 05. ob 19.00 SK 3 AVS1 Rapid Dunaj : Mattersburg (play-off)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 29. 05. ob 21.00 SLO2 LIGE FC Chelsea : FC Arsenal (finale; Baku)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 30. 05. ob 16.00 SK 6 UKR1 Mariupol : Zorya
ČET 30. 05. ob 17.00 SK 5 AVS1 (play-off)
ČET 30. 05. ob 18.30 SK 6 UKR1 Lviv : Šahtar Donjeck
ČET 30. 05. ob 20.15 SK 1 SLOP Maribor : Olimpija Ljubljana (finale; Celje)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 01. 06. ob 21.00 POP LIGP Tottenham Hotspur : FC Liverpool (finale; Madrid; sodil bo Damir Skomina)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 08. 06. ob 20.45 KVAL Belorusija : Nemčija
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 09. 06. ob 20.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Kanade (Montreal) (7/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 11. 06. ob 20.45 KVAL Nemčija : Islandija
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 23. 06. ob 15.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Francije (Le Castellet) (8/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 30. 06. ob 15.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Avstrije (Spielberg) (9/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.

Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
OBN http://www.obn.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=61
RT Srbija (PRIJ, KVAL)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2018/19 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2018/19 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 18/19, 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov)
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589
SiOL.net (tenis) 23.05.2019 0 četrtek, 23. 05. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 23.05.2019 0 četrtek, 23. 05. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 23.05.2019 0 četrtek, 23. 05. 2019 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2019 pokal Telekom) 23.05.2019 0 četrtek, 23. 05. 2019
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 23.05.2019 0 četrtek, 23. 05. 2019
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 23.05.2019 0 četrtek, 23. 05. 2019
ARD (PRIJ, NEMP) 23.05.2019 0 četrtek, 23. 05. 2019
SK 1 23.05.2019 0 petek, 31. 05. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 23.05.2019 0 petek, 31. 05. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 23.05.2019 0 petek, 31. 05. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 23.05.2019 0 nedelja, 26. 05. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 23.05.2019 0 nedelja, 26. 05. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 6 23.05.2019 0 nedelja, 26. 05. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
ŠTV1 23.05.2019 0 sreda, 29. 05. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 23.05.2019 0 sreda, 29. 05. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 23.05.2019 0 sreda, 29. 05. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 23.05.2019 0 torek, 28. 05. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 23.05.2019 0 torek, 28. 05. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
HTV1 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 23.05.2019 0 petek, 31. 05. 2019 http://raspored.hrt.hr/
HTV2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 23.05.2019 0 petek, 31. 05. 2019 http://raspored.hrt.hr/
SLO2 (LIGE, PRIJ) 23.05.2019 0 petek, 31. 05. 2019 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 22.05.2019 1 nedelja, 26. 05. 2019 http://tv.orf.at/all/20180504/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
KANA (LIGP) 23.05.2019 0 petek, 31. 05. 2019
POP (LIGP, LIGE) 23.05.2019 0 petek, 31. 05. 2019

Sport1 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
F1 (TV3, ORF1, RTL) 9.03.2019 75 nedelja, 30. 06. 2019 (do vključno 9. dirke sezone)

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • pregled radarjev po Evropi: http://www.kaikowetter.ch/radar.php
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AO = Australian Open (teniški turnir za Grand Slam iz Melbourna)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATP250 = moški teniški turnir serije 250 (osrednji stadion v Sydneyu KEN ROSEWALL ARENA do novembra 2019 dobi streho)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev (NextGen v Milanu do leta 2021)
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga
  • AZIP = azijski pokal
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa)
  • ČRGP = pokal Črne Gore
  • DAVP = Davisov pokal
  • DFC = Dubai Football Challenge
  • DRŽP = državno prvenstvo
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na TV3)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala; od vključno 5. kroga pz. 1/8-finala naprej ni več ponovljenih tekem)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019)
  • GOLC = zlati pokal (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOMB = kombinacija; KOMBa = alpska kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 igra v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov (sezone 2015-18 na HTV2, ORF1, Kanal A, ZDF)
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • SLAL = slalom za svetovni pokal; SLALep = slalom za evropski pokal
  • SP 2022 = svetovno prvenstvo v nogometu, Katar (turnir se bo začel 21. novembra 2022, končal pa s finalnim spektaklom 18. decembra 2022. V tem obdobju se bodo začasno prekinila tudi najmočnejša klubska tekmovanja v Evropi in po svetu)
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk za svetovni pokal; SMUKep = smuk za evropski pokal
  • SUPV = superveleslalom za svetovni pokal; SUPVep = superveleslalom za evropski pokal
  • ŠKOP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • ŠPA1 (od sezone 2019/20 naprej zaradi slabe obiskanosti stadionov ne bo več tekem ob ponedeljkih, za tekme ob petkih pa se še ne ve)
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom za svetovni pokal; VELSep = veleslalom za evropski pokal; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk; od 2019 naprej v Šenzenu na Kitajskem
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, 2021-25 v Torinu)
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Dubaj, Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Wuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma
Last edited by komar on 29 Nov 2017, 13:10, edited 3264 times in total.

User avatar
pilot
Posts: 403
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 11:51

Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 12:08

pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

User avatar
pilot
Posts: 403
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 12:11

DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 13:24

Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

User avatar
komar
Posts: 382
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Post by komar » 12 Aug 2012, 11:51

pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)
Napoved vremena za maj 2019: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6869.0.html
Satelitske, radarske slike in animacije: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6478.0.html

User avatar
pilot
Posts: 403
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 12 Aug 2012, 19:19

DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 12:18

Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

DownTaker
Posts: 285
Joined: 23 Sep 2009, 22:14
Kabelski ponudnik: Elektro Turnšek
Paket: paket MIX L + HD
DVB-C Sprejemnik: Sony Bravia 40W5820

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DownTaker » 24 Aug 2012, 12:40

to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 15:42

Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest