FOX HD?

Nekaj o novih in starih TV programih, vidnih v Sloveniji.

Moderators: komar, komar, komar

Post Reply
bojaneze
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: DTV 3.0 XL +

FOX HD?

Post by bojaneze » 14 May 2013, 23:44

Na aplikaciji D3GO so vsi programi FOX v HD, lahko bi bili v programski shemi. :)

Xreter

Re: FOX HD?

Post by Xreter » 15 May 2013, 08:58

bojaneze wrote:Na aplikaciji D3GO so vsi programi FOX v HD, lahko bi bili v programski shemi. :)
In tudi so. 8-)

Izi
Paket: Razširjeni paket
DVB-C Sprejemnik: TechniSat DIGIT HD4-CX

Post by Izi » 15 May 2013, 10:31

Hehe, Bojan, če na sprejemniku nimaš vklopljenega samoposodabljanja potem od časa do časa prečekiraj
tole: http://www.kabelska.net/viewtopic.php?f=12&t=101
DognerDJ redno vnaša nove frekvence in nove programe.

Fox HD programi so v shemi že kakšnih 14 dni. Najdeš jih na frekvenci 306 MHz in QAM256.
In sicer:
HD 24Kitchen
HD FOX
HD FOX Movies
HD FOX Life
HD FOX Crime

Za gledanje le teh pa rabiš bodisi Razširjen paket ali pa HD paket. Enega ali drugega.

bojaneze
Paket: DTV 3.0 XL +

Post by bojaneze » 15 May 2013, 21:53

hvala lepa, nisem vedel ker mi sprejemnik ni javil za nove programe, po novem iskanju mi najde ;)

Izi
Paket: Razširjeni paket
DVB-C Sprejemnik: TechniSat DIGIT HD4-CX

Post by Izi » 16 May 2013, 09:41

To je normalno. Sprejemnik vedno preverja samo že obstoječe frekvence, na katerih ima shranjen vsaj en program. Ponavadi ko prideš na neko frekvenco še hkrati pogleda ali je tam stanje še vedno enako kot ga ima shranjenega v spominu. Včasih pa tudi v stanju pripravljenosti pregleda vse frekvence, ampak spet samo tiste na katerih ima že kaj shranjeno.
Če Telemach doda v shemo neko popolnoma novo frekvenco, ne bo sprejemnik sam od sebe nikoli našel nič novega. Potrebno je ročno vnesti novo frekvenco ali pa novo skeniranje celotnega frekvenčnega področja.
Najbolje da se kar ročno vnese tisto določeno novo frekvenco, ker pri celotnem skeniranju vseh frekvenc marsikateri sprejemnik preprosto izbriše prejšnji vrstni red programov, če uporabljaš svoj vrstni red in ne Telemachovega.

Digitalcek
Paket: Gold Extra Trojka - Optika (150/150 mbit/s)
DVB-C Sprejemnik: Sony

Post by Digitalcek » 16 May 2013, 10:26

Pri meni je Sony TV sam našel nove progrmame brez vsakršnega ponopvnega iskanja (ročnega ali samodejnega)

Tom-Cat
Paket: DTV L+
DVB-C Sprejemnik: Sony 40W4000 in Handan 6000

Post by Tom-Cat » 16 May 2013, 11:18

Digitalcek wrote:Pri meni je Sony TV sam našel nove progrmame brez vsakršnega ponopvnega iskanja (ročnega ali samodejnega)
Enako pri meni... Sony Bravia je samodejno nasla vse nove programe brez problemov in jih dodala v listo na konec.

Medtem ko LG le teh ni nasel samodejno (ceprav je samodejno iskanje vklopljeno) in sem moral dati rocno iskanje na tej frekvenci da jih je nasel.

Post Reply