Telefonija Telemach

Vse o digitalni telefoniji v kabelskih sistemih.

Moderators: komar, komar, komar

RoadRunner
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: DTV M+
DVB-C Sprejemnik: Handan 5000 in DVB-C na LCD Philips 32pfl5404h

Re: Telefonija Telemach

Post by RoadRunner » 21 Feb 2010, 12:07

Včeraj sem opazil, da je preko Telemach telefonije nemogoče oddati glas na predizboru Eme, ko se pokliče na številko 089... se na koncu sliši le piskajoči zvok, ki ga ponavadi slišimo, če vtipkamo številko, ki ne obstaja in tudi na spletni strani kjer lahko pregledujemo klicane in prejete klice ni vpisa številke 089... ki sem jo klical, tako da glas zagotovo ni bil oddan.
To me sicer ne moti tko al tko imamo vsi mobitele iz katerih lahko oddamo svoj glas, zdi se mi pa da je to pomanjkljivost te storitve, ki bi se lahko v prihodnje uredila. Če se prav spomnim enkrat tudi nisem mogel prispevati v dobrodelne namene prek telefonije, ker pač ta funkcija pri Telemachu ne deluje, poleg tega tudi ni mogoče oddati glasu v kontaktnih oddajah, itd..

Opazil sem tudi, da so v mojem računu, kjer pregledujem klicane in prejete klice pri vsaki telefonski številki odstranili zadnje tri cifre, kar je tudi malo moteče, saj ta pregledovalnik s tem postane skoraj neuporaben.

postchief
Paket: DTV 3.0 XL
DVB-C Sprejemnik: Cisco HD DVR

Post by postchief » 21 Feb 2010, 12:29

Na računu je normalno, da so odstranjene zadnje 3 številke. Zaščita podatkov v primeru, da pride spisek nepravi osebi v roke. Prijavi se na svoj račun preko neta in tam imaš spisek svojih klicev komleten, pa še izvoziš si ga lahko v pdf in natisneš seveda.

RoadRunner
Paket: DTV M+
DVB-C Sprejemnik: Handan 5000 in DVB-C na LCD Philips 32pfl5404h

Post by RoadRunner » 21 Feb 2010, 12:36

Sej ravno v mojem računu prek neta, na telemachovi strani ni izpisanih zadnjih treh cifer, kak mesec nazaj sem imel še zapisane polne številke, sedaj pa so namesto zadnjih treh cifer trije x.

V računu, ki pride prek pošte pa tko al tko nimam spiska klicev, samo znesek.

postchief
Paket: DTV 3.0 XL
DVB-C Sprejemnik: Cisco HD DVR

Post by postchief » 21 Feb 2010, 15:04

Zdaj sem šel preverjat. Od 29.1.2010 imam zadnje 3 številke kot xxx, prej pa je bilo normalno.

Bo treba klicat na podporo in povprašat. :roll:

DognerDJ
Site Admin
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350

Post by DognerDJ » 01 Sep 2010, 09:17

Morem "pohvalit" Telemachovo telefonijo - telefon že celi teden ne deluje pravilno ( klice lahko sprejemaš, ven pa klicat ne moreš ). Napaka je javljena vsak dan ( v Ljubljano, ker Mariborski Telemach več nima telefona ! ).

Zdaj pa me zanima, kakšen je postopek za delno zavrnitev plačila računa ?

p.s.: TV in internet delujeta normalno.

123

Post by 123 » 01 Sep 2010, 14:57

Pisno reklamacijo.

DognerDJ
Site Admin
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350

Post by DognerDJ » 01 Sep 2010, 15:11

Morem pohvalit GSMobil-a na sosednjem forumu - mi je porihtal zadevo v petih minutah !

tanist
Kabelski ponudnik: upc telemach

Post by tanist » 08 Jul 2011, 05:46

dober dan sem telemachov naročnik od 20.52011 odkar imam dtv3.0s paket imam hude težave iz sosednjega bloka okolicae nad mlinimi prisoškujedo hudo je da nemorem poklicati svoje sestre in ostalih prijateljev ko pa gremo z partnerko ven na sprehod pa nama začnejo spreševat koga in kaj smo klicali ko odgovorim kaj to koga griga odvovor je pa ta sej use vemo obvestil sem telemach pa so mi rekli na prijavim na policijo . domevam da je dalo nalog za prisluškovanje sodišće novo mesto lp tanistiz.nm

tanist
Kabelski ponudnik: upc telemach

Post by tanist » 08 Jul 2011, 06:10

no ja sej telemach telefonija je vredu ampak da prisluškujedo kod da smo kreminalci to je pa že preveč ko moja parnerka pokliče otroke in takoj na začetku otroci povejo da je nekaj narobe tudi jaz ko kličem bilo katerega mi povejo da je nekaj narobe žalostno ampak resnično tuki vokolici nad mlini je dosti dragorašev k jim bi mogla policija prisluškovat ampak ono kontra delajo nastradamo pa drugi delavni in pošteni lp tanist

satelitko

Post by satelitko » 19 Jul 2011, 09:47

tanist wrote:dober dan sem telemachov naročnik od 20.52011 odkar imam dtv3.0s paket imam hude težave iz sosednjega bloka okolicae nad mlinimi prisoškujedo hudo je da nemorem poklicati svoje sestre in ostalih prijateljev ko pa gremo z partnerko ven na sprehod pa nama začnejo spreševat koga in kaj smo klicali ko odgovorim kaj to koga griga odvovor je pa ta sej use vemo obvestil sem telemach pa so mi rekli na prijavim na policijo . domevam da je dalo nalog za prisluškovanje sodišće novo mesto lp tanistiz.nm
A si ti mogoče kej tacga skadiu?

Post Reply