Nov cenik

Vse o digitalni televiziji v kabelskih sistemih.

Moderators: komar, komar, komar

komar
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, s 1. 2. hitrosti do 40 Mbps/1 Mbps, UniFi do 1 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Nov cenik

Post by komar » 16 Jun 2016, 07:50

Predvčerajšnjim so mi že drugič spremenili številko dinamično-statičnega IP naslova. Očitno bodo to počeli (le) enkrat na mesec...

webmaher
Kabelski ponudnik: Telesmeh

Post by webmaher » 16 Jun 2016, 14:30

meni ga še niso in sem jim tudi povedal da če ga bodo da bo hudo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

komar
Paket: Digitalni paket SILVER 2, s 1. 2. hitrosti do 40 Mbps/1 Mbps, UniFi do 1 Mbps/1 Mbps, začetni paket

Post by komar » 17 Jun 2016, 22:02

Mogoče te pa le najdejo ne?! Khm, saj veš, da ne najdejo niti tistega, kar sami napišejo na svojo spletno stran... :lol:

webmaher

Post by webmaher » 18 Jun 2016, 10:38

verjetno sem rekorder po klicih predvsem tistih, ki zadevajo njihovo nesposobnost, tako, da sem z zlatimi črkami zapisan v njihovo knjigo uspehov... :mrgreen:
Moram pa reči, da zadnje čase zadeve delujejo kar v redu tako, da je zadnja podražitev bila vsaj za nekaj dobra :mrgreen:

mitko25
Kabelski ponudnik: TELEMACH
Paket: GOLD Extra
DVB-C Sprejemnik: PHILIPS 42PFL 8404H

Post by mitko25 » 01 Mar 2017, 18:52

webmaher

Post by webmaher » 01 Mar 2017, 18:59

čas je že bil :mrgreen:

tk64k3
Kabelski ponudnik: Telemach

Post by tk64k3 » 24 Mar 2017, 21:02

Evo, kocka je padla. S 1.4., brez šale, po več kot desetletju odhajam od Telemacha. Po njihovem sprenevedanju od lani, da najprej nič ne vedo, da bi se Pro plus umikal z DVB-T, pa potem decembra 2016 njihov odgovor na moje vprašanje zakaj ni POP poseben paket, da se za naročnike Telemacha ne bo nič spremenilo, da ne bo nič dražje itd. jih imam dosti. Potem pa v začetku marca letos obvestilo, da se zaradi sprememb na trgu (WTF) naročnina draži s 1. 4. Sprememb, ki so jih sami povzročili z mešetarjenjem in dogovarjanjem s Pro plus pod mizo, naročniki pa smo kolateralna škoda (beri molzna krava). Jaz ne.

Če komu kaj pomaga. Vzel sem Si.mobilov brezžični internet 4G 10/3, modem Huawei, 20 eur, vezava 24 mesecev (zdaj laufa reklama po TV). Skleneš pogodbo, na voljo imaš 3 dni za test, če zadeva ne bi delovala, da lahko vrneš. Testiranje po enem dnevu je brez pripomb. Dobesedno modem vštekaš, vstaviš SIM kartico in si že na netu, WiFI ali priklopiš računalnik preko kabla. Po občutku mi deluje bolje kot prej na 25/1. Pa še enostavno ga lahko odneseš kamorkoli s seboj po SLO in imaš net. Na omaro bom postavil še sobno anteno za tistih par kanalov, ki so na DVB-T, zraven pa je vseskozi SAT TV. Več kot dovolj.

tk64k3
Kabelski ponudnik: Telemach

Post by tk64k3 » 24 Mar 2017, 21:02

Evo, kocka je padla. S 1.4., brez šale, po več kot desetletju odhajam od Telemacha. Po njihovem sprenevedanju od lani, da najprej nič ne vedo, da bi se Pro plus umikal z DVB-T, pa potem decembra 2016 njihov odgovor na moje vprašanje zakaj ni POP poseben paket, da se za naročnike Telemacha ne bo nič spremenilo, da ne bo nič dražje itd. jih imam dosti. Potem pa v začetku marca letos obvestilo, da se zaradi sprememb na trgu (WTF) naročnina draži s 1. 4. Sprememb, ki so jih sami povzročili z mešetarjenjem in dogovarjanjem s Pro plus pod mizo, naročniki pa smo kolateralna škoda (beri molzna krava). Jaz ne.

Če komu kaj pomaga. Vzel sem Si.mobilov brezžični internet 4G 10/3, modem Huawei, 20 eur, vezava 24 mesecev (zdaj laufa reklama po TV). Skleneš pogodbo, na voljo imaš 3 dni za test, če zadeva ne bi delovala, da lahko vrneš. Testiranje po enem dnevu je brez pripomb. Dobesedno modem vštekaš, vstaviš SIM kartico in si že na netu, WiFI ali priklopiš računalnik preko kabla. Po občutku mi deluje bolje kot prej na 25/1. Pa še enostavno ga lahko odneseš kamorkoli s seboj po SLO in imaš net. Na omaro bom postavil še sobno anteno za tistih par kanalov, ki so na DVB-T, zraven pa je vseskozi SAT TV. Več kot dovolj.
Treba je nekaj ukreniti zares, ne samo deklerativno.

sade

Post by sade » 27 Mar 2017, 16:49

WAU pa to je neverjetno na TELEMACHU jim je končn uspel prenovit stran in so celo paketi predstavljeni tudi za optiko ( prej si jih najdu sam v ceniku).....

http://telemach.si/paketi/paketi-v-kabe ... jka-optika

komar

Post by komar » 01 Apr 2017, 09:53

Danes je Telemachu uspelo še nekaj bolj neverjetnega... Napovedano podražitev nekaterih paketov, ki je bila sprva predvidena z današnjim dnem, so prestavili na 1. julij!

Post Reply